Lednové aktuality

Co nás čeká v lednu? 

 

 

Jsem stále ještě na Bali

A upřímně, nevím ještě, jak dlouho budu, protože mám prozatím zrušený zpátečný let. Ale nemusíte se bát, veškeré své konzultace dělám i nadále online, takže o ně nepřijdete. Navíc na Bali je přidaná hodnota opravdu krásné a silné energie. Takže toho neváhejte využít. Objednat se můžete nejlépe přes sms, mailem a nebo zavolejte přes WhatsApp (díky časovému posunu ideálně mezi 10-14h). Stejně tak, pokud budete potřebovat nějaké extrakty. Moje skvělá kolegyně vám je odešle.

Kurz meditace je hotový

Tak 3-týdenní online kurz meditace Vipassana je hotový a vy se můžete již brzo těšit na jeho objednání – v současné době pracuji na prodejní stránce. Snažím se o to, aby v ní bylo vše, co nejlépe popsané a  vy jste se mohli pro Vipassanu nadchnout tak jako já. A do té doby, než si budete moci meditaci objednat, zkuste si přečíst v mých prosincových článcích, o tom, jak vás meditace dovede k rovnováze nebo jak jsem se vlastně k Vipassaně dostala já.

Testování korona

Stále platí má nabídka na testování na korona vir za symbolickou cenu 300 Kč na osobu a s tím spojené vytestování extraktů a tinktur na míru pro vás, a to buď jako prevenci a nebo léčbu. testování . V případě potřeby mi napište nebo zavolejte přes WHatsApp.

Objednávání tinktur stále pozastaveno
V lednu a hodně pravděpodobně i v únoru z důvodu mého pobytu na Bali objednávat tinktury nebudu. Pokud vám něco chybí, klidně mi napište a zařadíme do další objednávky.

Kurz testování virgulí 
Protože kurzy testování virgulí na dálku udělat nemůžu a stále nevím, na kdy se posune můj let zpátky do Čech, tak v tuto chvíli nedokážu 100% zaručit ani kurzy, které jsou v plánu na únor, což mě velmi mrzí, protože už jsem se na vás moc těšila.

A nakonec pro vás mám dárek 🙂

Leden je měsíc nových začátků a výzev. A pokud se pro vás stalo výzvou lepší stravování, já vás v tom podpořím! Jak? Ke každému testování potravin vám dám do konce ledna i svůj e-book Kuchařku bez cukru, bez lepku a bez laktózy, tak aby pro vás byly začátky zdravějšího stravování jednodušší.


Takže se mějte krásně a věřím, že už brzy se potkáme zase osobně.

Miluji zdravý životní styl. Mou největší vášní je epigenetika, která naprosto změnila můj život. Díky tomu dnes vím, jak sebe a své nejbližší udržet ve zdraví a jaké potraviny jsou pro každého z nás ty nejvhodnější. Ukazuji lidem, jak vzít zdraví do vlastních rukou a být sami sobě lékařem. Jsem autorkou e-booku zdarma 9 tipů, jak si udržet či navrátit zdraví aneb epigenetika v praxi a také Kuchařky #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy . Můj příběh si můžete přečíst zde >>.

Odeslat komentář

Epi podcast #3
GRANÁTOVÉ JABLKO - grál plodnosti