Trápí vás zdravotní problémy?

Máte intoleranci na lepek nebo laktózu?

Chcete zhubnout či se udržet fit a být plní energie?

Hledáte inspiraci pro zdravé vaření?

I mě a mou rodinu dříve trápily různé zdravotní problémy, intolerance a pár kilo navíc. Vrtalo mi hlavou, co a kdy jíst, zda dostatečně piji, cvičím či spím. Věděla jsem, že strava má velmi zásadní vliv na naše zdraví, tak jsem vyzkoušela spoustu různých diet a doporučení výživových směrů.

Většinou však bez úspěchu a nechápala jsem, jak je možné, že jiným to funguje

Nakonec jsem díky své praxi zjistila, že jídlo je naprosto individuální záležitost a každému prostě vyhovuje něco jiného.  I přesto jsem vypozorovala 3 skupiny potravin, které když omezíte, tak se budete cítit minimálně o 80 % lépe – jsou to cukr, lepek a laktóza.

Stejně tak jako já a moje rodina. Dnes jsme všichni ve skvělé kondici, plní energie a zdraví.

Přijde vám vyřazení či omezení těchto velmi obvyklých potravin nemožné ba dokonce šílené? Ano, může se to tak zdát! A neříkám, že je to snadné, protože není. Sama jsme si tím prošla.

Ty dny, kdy mi nakupování trvalo hodiny, protože jsem pročítala všechny etikety a nakonec skoro nic nekoupila. Z toho, co jsem koupila, tak jsem nevěděla, co uvařit, protože jsem spoustu věcí vůbec neznala. Nezbývalo než hledat vhodné recepty, což mi někdy zabralo i hodiny. A když už jsem je našla, tak to často nechutnalo dobře

 Ale vytrvala jsem a dnes už je pro mě zdravé vaření hračka.  

Pro ty z vás, kteří to chtějí zkusit, tak pro ty jsem připravila kuchařku, abych vás na vaší cestě maximálně podpořila a udělala jí, co nejschůdnější. 

shadow 2

Co v kuchařce najdete?

  • Více než 70 snadných receptů bez cukru, bez lepku a bez laktózy
  • V 6 - ti kategoriích - snídaně, polévky, hlavní chody, přílohy, saláty a dezerty
  • Fotka a srozumitelný popis přípravy u každého receptu
  • Užitečné tipy k většině receptů
  • A především inspiraci ke zdravému vaření z běžně dostupných surovin

Obsah kuchařky

Co to pro vás znamená?

  • Už nemusíte dělat kompromisy mezi zdravím a chutí
  • Už nemusíte dlouhé hodiny hledat ty správné recepty
  • Už nemusíte vyhazovat nepovedené pokrmy
  • Už nemusíte trávit celé dny v kuchyni, abyste uvařili něco dobrého
  • Já jsem za vás všechny recepty vyzkoušela a sepsala na jedno místo

Cena e-booku Kuchařka #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy je 299 Kč – což je zhruba 4 Kč za jeden recept. Za tuto cenu dnes můžete koupit oběd pro dva nebo investovat do svého zdraví a objevit, že i zdravé jídlo může být chutné a zároveň rychle uvařené.

Co když se vám e-book nebude líbit?

Záleží mi na tom, aby jste byli spokojení, takže pokud do 14 dní zjistíte, že jste šlápli vedle, vrátím vám peníze v plné výši.

A co o kuchařce říkají ti, co už ji mají?

Když jsem zjistila, že mám intoleranci na laktózu, byla jsem zoufalá. Vůbec jsem nevěděla, co mám jíst. Chodila jsem někdy i hodinu po obchodě a nevěděla, co mám koupit. Trvalo mi hodně dlouho, než jsem si našla to, co můžu jíst a ještě mi to chutná. Metodou pokus omyl. Kdybych v té době měla Zdeninu kuchařku, ničím takovým bych si procházet nemusela. Je to kompletní zdroj receptů a inspirace pro kohokoliv, kdo chce nebo musí vypustit z jídelníčku laktózu, cukr a/nebo lepek. Je to jednodušší, než si dokážete představit. Cena za kuchařku je opravdu malá v porovnání s tím, kolik času, zoufalství a trápení vám ušetří.
Bez lepku, cukru a laktózy jí naše rodina už nejaký ten pátek. Cítíme se skvěle a odezněly drobné i větší zdravotní neduhy, které nám obtěžovaly život. Zdenčina kuchařka je plná nápaditých a jednoduchých receptů pro každou příležitost. I když už mám spoustu vyzkoušeného a nejíme živočišné produkty, našla jsem v ní další skvělou inspiraci! Té totiž není nikdy dost! Kniha vám ukáže, že stravovat se bez lepku, cukru a laktózy není nic složitého.
Kuchařka je plná krásných a chutných receptů. Postupy jsou jednoduše a srozumitelně popsané. Recepty obsahují suroviny běžně dostupné v každém větším obchodě. Skvělá je sekce příloh a dezertů. Kuchařku můžu vřele doporučit každému, kdo hledá alternativy ke klasickým jídlům nebo si jen chce obohatit běžný jídelníček. Přeji kuchařce spoustu spokojených strávníků!
Z kuchařky od Zdenky jsem opravdu nadšená. Je plná lahodných jednoduchých receptů, které jsou doplněny o fotografie, že kterých mi doslova tekly sliny proudem a těšila se, až je všechny vyzkouším. Co jsem ocenila nejvíc jsou tipy a obměny k receptů. Prostě sakumprásk vymakaná kuchařka! A můj favorit? Ratatouille a Brownies z červené řepy.

Už na nic nečekejte a objednejte si Kuchařku #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy teď hned. 

Vaše tělo se vám za to brzy odvděčí. Nezapomínejme na to, že zdraví je to nejcennější, co máme.

Epigenetická fytoterapie s.r.o. Peckova 253/5, Praha 8. IČO 05289199. Zapsáno u Městského soudu v Praze. Spisová značka C261421.