KUCHAŘKY

Kuchařka #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy

Inspirace ke zdravému vaření z běžně dostupných surovin v podobě více než 70-ti snadných receptů bez cukru, bez lepku a bez laktózy, přehledně rozdělených v 6-ti kategoriích – snídaně, polévky, hlavní chody, přílohy, saláty a dezerty. Každý recept obsahuje fotku, srozumitelný popis přípravy a většina receptů i užitečné tipy.

Zmrzliny #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy

Začíná se oteplovat a to je ten pravý čas na zmrzliny. A proto jsem pro vás připravila pro letošní rok novinku v podobě e-booku na téma zdravých zmrzlin. Najdete v něm recepty celkem na 21 různých snadných zmrzlin, nanuků a sorbetů, které zvládne opravdu každá. Kdo by odolal?

Zavařujeme #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy

Léto se blíží. Ovoce a zeleniny bude za chvilku všude dost a tak se můžeme opět po roce pomalu pustit do zavařování všeho druhu. V mém e-booku najdete  recepty na kompoty, marmelády a zavařenou zeleninu všeho druhu, které vás budou těšit celý rok a bez výčitek svědomí. Není na co čekat!

9 tipů, jak si udržet či navrátit své zdraví

Pokud vás zajímá, jak vzít zdraví do svých rukou, nabízím vám 9 ověřených tipů z epigenetické praxe, které vám zaručeně pomohou.

Vánoční cukroví #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy

Vánoce jsou pro mnohé z nás tou nejkritičtější částí roku, co se týká zdravého stravování, proto jsem se rozhodla vám s tím trochu pomoci a nabízím vám 9 zdravých receptů na vánoční cukroví, které si zcela jistě oblíbíte. Jedná se o zimní limitovanou edici dostupnou vždy od listpadu do Vánoc.