9 TIPŮ, JAK SI UDRŽET ČI NAVRÁTIT SVÉ ZDRAVÍ

 

Chcete se udržet zdraví do vysokého věku?

Nebo už vás nějaká nemoc trápí a vy se jí chcete zbavit?

Chcete vzít zdraví do svých rukou?

Udělejte první krok a stáhněte si zdarma e-book, kde se dozvíte, jak na to!

 

Comments

Sarka
3. 3. 2018 0

Palec nahoru.

Anonym
4. 3. 2018 0

Dobra prace

4. 3. 2018 0

E-book se mi moc líbil. Obsahuje informace, s kterými nezbývá než souhlasit:-). Doporučuji všem! Osobně se těším na další pokračování a osobní setkání.

Tento eBook se mi velice příjemně četl. Zaujal mě autorčiným silným příběhem a následně spoustou informací, které jsem nevěděla. Mám ráda takové eBooky, kde se dozvím nové informace a přesně tenhle to splňuje. Určitě stojí za přečtení, protože naše zdraví začíná vědomým přístupem dozvídat se nové informace a pracovat na sobě, tak s radostí jej doporučuji.

Naďa Rašínová
7. 3. 2018 0

Ebook se mi moc líbí. Je čtivý, motivační a vzbuzuje ve mě zvědavost, jelikož se cítím přesně tak, jak je na začátku popsáno:-). Je to krásná práce.

7. 3. 2018 0

Moc hezky napsáno. Sama jsem si prošla rakovinou a informace, které jsem nalezla v tomto eBooku, mě jen utvrzují v tom, že jdu správnou cestou. Děkuji za novou inspiraci co se týká panely a červeného vína. Moc se mi líbila pasáž o vodě. Dlouho už převařujeme a někdy se setkáváme s nepochopením. Těším se na další zajímavosti.

Denisa Hahndorfová
9. 3. 2018 0

Čtivé, emotivní a věřím, ze i pravdivé. Sama nejsem zatím schopna takového životního stylu a potřebuju pomoc. U tebe jsem ji našla. A doufám v pokračování, abych mohla po skoro 30letém soupeření s diabetem nazvat to neustale zapaseni v "soužití". Tady jsem snad konecne nasla neco a nekoho, kdo mi pomuze se k tomu "dokopat".

Váš komentář