KONZULTACE

Na všechny mé služby Vám po domluvě ráda vystavím dárkový poukaz.

Diagnostika zdravotního stavu

Určím, kde v těle máte nerovnováhu, která vám může způsobovat různá onemocnění, najdu její příčinu a následně doporučím byliny a přírodní extrakty na míru. Poradím vám také, jakým potravinám se vyvarovat a jaké naopak zařadit. Protože během diagnostiky budu říkat spoustu informací, které by vám neměli uniknout, zašlu vám následně z celé konzultace zápis. Délka konzultace je 2,5 h. Konzultaci lze provést i na dálku, například přes Skype. Cena 2500 Kč. In english 135 Euro.

Testování vhodnosti potravin

Zjistím, které potraviny jsou vhodné právě pro vás bez ohledu na obecná doporučení výživových směrů. Každý jsme jedineční a každému z nás vyhovují jiné potraviny. Z konzultace budete odcházet s dlouhým seznamem potravin a vy tak budete přesně vědět, co jíst, aby se vaše tělo cítilo dobře a bylo zdravé. Pokud budete mít zájem, mohu prověřit i případné alergie. Celková doba konzultace je 1,5 h. Konzultaci lze provést i na dálku, například přes Skype. Cena 2000 Kč. In english 110 Euro.

Kompletní testování

Kompletní testování je zvýhodněným balíčkem pro všechny, kteří pro sebe chtějí udělat více. Zahrnuje jak diagnostiku zdravotního stavu, tak i testování potravin. Celková délka konzultace je 4 h. Konzultaci lze provést i na dálku, například přes Skype. Cena 4000 Kč. In english 220 Euro.

Potravinové intolerance

Pokud trpíte obtížemi trávicího traktu, nadýmáním, bolestí břicha, průjmy, ekzémem, nespavostí, padáním vlasů, kvasinkami, bolestmi kloubů nebo řešíte problém s imunitou a i když se snažíte jíst zdravě, tak se vám zdravotní obtíže vracejí zpět, nechte si otestovat, zda nemáte alergie či intoleranci na některou z potravin, kterou běžně konzumujete. Vybrat si můžete ze 3 balíčků – 90, 180 a 270 potravin.  Délka konzultace je 1 – 2 h. Konzultaci lze provést i na dálku, například přes Skype. Cena je 2000 Kč/ 2500 Kč /3000 Kč dle počtu potravin. In english 110/ Euro/135 Euro /165 Euro.

Minerály a vitamíny

Doplnění základních minerálů a vitamínů je naprosto klíčové pro náš dobrý zdravotní stav. Je to základní stavební kámen, od kterého bychom se měli odrazit, pokud se chceme cítit vitálně, být plní energie nebo začínáme řešit jakoukoliv zdravotní neduhu. Během konzultace vám vytestuji, které minerály a vitamíny vám chybí a je tedy třeba je doplnit, abyste se cítili lépe. Délka konzultace je maximálně 1 h. Konzultaci lze provést i na dálku, například přes Skype. Cena je 1500 Kč. In english 80 Euro.

Celostní péče na půl roku

Tato VIP je služba je pro všechny, kteří pro sebe chtějí udělat maximum a podívat se na své zdraví opravdu celostně. Budu se Vám intenzivně věnovat půl roku, během kterého získáte:

  • Úvodní konzultace min 2,5 h, kde zjistíme, kde v těle máte nerovnováhu a jaké orgány jsou oslabené. Zjistíme také jejich příčinu. Na základě diagnostiky Vám doporučím vhodné bylinky, stravu a extrakty. Z celé konzultace následně obdržíte zápis.
  • Suplementace na míru po celou dobu již v ceně. Všechny suplementy mají epigenetické působení – tzn. že dokáží selektivně zapínat a vypínat geny, tak aby byly v pozici, která udrží vaše tělo zdravé. Jedná se o přírodní extrakty nejvyšší kvality, vyrobené v ČR se širokospektrálním působením.
  • Testování potravin na míru min. 1,5 h – přesně budete vědět, které potraviny jsou pro Vaše tělo nejlepší a kterým je lépe se vyhnout.
  • Testovaní chybějících minerálů a vitamínů.
  • 3x kontrolní konzultace v délce cca 1 h (po 2 měsících od úvodní konzultace)
  • 2x celostní konzultace v délce cca 1 h – kde se podíváme na váš celkový životní styl a společně si určíme oblasti, které by se daly z pohledu epigenetiky vyladit tak, aby jste se cítili ještě lépe.
  • 3 – týdenní online kurz meditace Vipassana – kde se naučíte tuto meditaci krok po kroku, protože zdraví není jen o fyzickém těle, ale také o tom mentálním.
  • Budu tu pro Vás na telefonu nebo mailu po celou dobu v případě jakýchkoliv nejasností.
  • A jako bonus získáte E-book Kuchařka bez cukru, lepku, laktózy, abyste se přesvědčili, že zdravé vaření není žádná věda, a i přes to skvěle chutná.

Cena je 19 900 Kč. In English 1000 Euro.

Potřebujete více informací? Nebo si nejste jistí, jestli je konzultace vhodná i pro vás, popřípadě jaký typ konzultace vybrat? Nevadí. Vyplňte formulář níže, já se vám ozvu co nejdříve nazpět a vše společně vyřešíme.

.

Ceník všech konzultací naleznete zde.