KONZULTACE

Na všechny mé služby Vám po domluvě ráda vystavím dárkový poukaz.

Příprava na početí

Plánujete miminko? A věděli jste, že zdravotní stav miminka je zcela zásadně ovlivněn zdravotním stavem rodičů v době početí? Pojďte pro něj udělat to nejlepší už nyní. Pomohu vám vybalancovat vaše tělo tak, že vaše miminko bude mít tu nejlepší možnou predispozici. Projdeme společně několik oblastí – diagnostiku, výživu včetně bylin a suplementace, mikrobiom, stres a ostatní důležité oblasti, které početí ovlivňují. Ideální čas na to začít je 3 -12 měsícům před plánovaným početím. Protože během diagnostiky budu říkat spoustu informací, které by vám neměli uniknout, zašlu vám následně z celé konzultace zápis. Délka konzultace je 2 h. Konzultaci lze provést i na dálku, například přes Skype. Cena 3000 Kč. In english 165 Euro.

Diagnostika zdravotního stavu

Určím, kde v těle máte nerovnováhu, která vám může způsobovat různá onemocnění, najdu její příčinu a následně doporučím byliny a přírodní extrakty na míru. Poradím vám také, jakým potravinám se vyvarovat a jaké naopak zařadit. Protože během diagnostiky budu říkat spoustu informací, které by vám neměli uniknout, zašlu vám následně z celé konzultace zápis. Délka konzultace je 2,5 h. Konzultaci lze provést i na dálku, například přes Skype. Cena 4000 Kč. In english 220 Euro.

Testování vhodnosti potravin

Zjistím, které potraviny jsou vhodné právě pro vás bez ohledu na obecná doporučení výživových směrů. Každý jsme jedineční a každému z nás vyhovují jiné potraviny. Z konzultace budete odcházet s dlouhým seznamem potravin a vy tak budete přesně vědět, co jíst, aby se vaše tělo cítilo dobře a bylo zdravé. Pokud budete mít zájem, mohu prověřit i případné alergie. Celková doba konzultace je 1,5 h. Konzultaci lze provést i na dálku, například přes Skype. Cena 2500 Kč. In english 140 Euro.

Kompletní testování

Kompletní testování je zvýhodněným balíčkem pro všechny, kteří pro sebe chtějí udělat více. Zahrnuje jak diagnostiku zdravotního stavu, tak i testování potravin. Celková délka konzultace je 4 h. Konzultaci lze provést i na dálku, například přes Skype. Cena 5500 Kč. In english 300 Euro.

Potravinové intolerance

Pokud trpíte obtížemi trávicího traktu, nadýmáním, bolestí břicha, průjmy, ekzémem, nespavostí, padáním vlasů, kvasinkami, bolestmi kloubů nebo řešíte problém s imunitou a i když se snažíte jíst zdravě, tak se vám zdravotní obtíže vracejí zpět, nechte si otestovat, zda nemáte alergie či intoleranci na některou z potravin, kterou běžně konzumujete. Vybrat si můžete ze 3 balíčků – 90, 180 a 270 potravin.  Délka konzultace je 1 – 2 h. Konzultaci lze provést i na dálku, například přes Skype. Cena je 2000 Kč/ 2500 Kč /3000 Kč dle počtu potravin. In english 110/ Euro/135 Euro /165 Euro.

Minerály a vitamíny

Doplnění základních minerálů a vitamínů je naprosto klíčové pro náš dobrý zdravotní stav. Je to základní stavební kámen, od kterého bychom se měli odrazit, pokud se chceme cítit vitálně, být plní energie nebo začínáme řešit jakoukoliv zdravotní neduhu. Během konzultace vám vytestuji, které minerály a vitamíny vám chybí a je tedy třeba je doplnit, abyste se cítili lépe. Délka konzultace je maximálně 1 h. Konzultaci lze provést i na dálku, například přes Skype. Cena je 1500 Kč. In english 80 Euro.

Roční mentoring

Pokud to myslíte se svým zdravím opravdu vážně a jste odhodlaní vzít zodpovědnost do svých rukou, tak jste tady správně. Během naší roční cesty se zaměříme, kromě základních diagnostik (diagnostika zdravotního stavu, testování vhodnosti potravin, testování minerálů a 5x kontrolní přetestování),  i na ostatní aspekty, které nás z pohledu epigenetiky ovlivňují (např. meditace, psycho hygiena, otužování, dýchání, zdravé světlo, pohyb, spánek, vztahy, toxicita, půsty, uzemňování apod.) 

Každý měsíc nastíníme jedno téma, podíváme se na Vaše možnosti a na základě toho, nastavíme kroky, které budou funkční a udržitelné právě pro Vás. Během jednoho měsíce bude dost času si každé téma zažít a zařadit tak do každodenního života. Tento mentoring není o zavalení vás informacemi, ale o praktických krocích, protože bez nich se nikdo neposune. 

Pokud vás tahle cesta láká, tak si se mnou zarezervujte telefonát přes tento link.

Mentoring je pro omezený počet klientů. 

Potřebujete více informací? Nebo si nejste jistí, jestli je konzultace vhodná i pro vás, popřípadě jaký typ konzultace vybrat? Nevadí. Vyplňte formulář níže, já se vám ozvu co nejdříve nazpět a vše společně vyřešíme.

.