KONZULTACE

Diagnostika zdravotního stavu

Určím, kde v těle máte nerovnováhu, která vám může způsobovat různá onemocnění, najdu její příčinu a následně doporučím byliny a přírodní extrakty na míru. Poradím vám také, jakým potravinám se vyvarovat a jaké naopak zařadit. Protože během diagnostiky budu říkat spoustu informací, které by vám neměli uniknout, zašlu vám následně z celé konzultace zápis. Délka konzultace je 2,5 h. Konzultaci lze provést i na dálku, například přes Skype. Cena 2500 Kč.

Testování vhodnosti potravin

Zjistím, které potraviny jsou vhodné právě pro vás bez ohledu na obecná doporučení výživových směrů. Každý jsme jedineční a každému z nás vyhovují jiné potraviny. Z konzultace budete odcházet s dlouhým seznamem potravin a vy tak budete přesně vědět, co jíst, aby se vaše tělo cítilo dobře a bylo zdravé. Pokud budete mít zájem, mohu prověřit i případné alergie. Celková doba konzultace je 1,5 h. Konzultaci lze provést i na dálku, například přes Skype. Cena 2000 Kč. 

Kompletní testování

Kompletní testování je zvýhodněným balíčkem pro všechny, kteří pro sebe chtějí udělat maximum. Zahrnuje jak diagnostiku zdravotního stavu, tak i testování potravin. Celková délka konzultace je 4 h. Konzultaci lze provést i na dálku, například přes Skype. Cena 4000 Kč.

Ceník všech konzultací naleznete zde.