KONZULTACE

Diagnostika zdravotního stavu

Určím, kde v těle máte nerovnováhu, která vám může způsobovat různá onemocnění, najdu její příčinu a následně doporučím byliny a přírodní extrakty na míru. Poradím vám také, jakým potravinám se vyvarovat a jaké naopak zařadit. Protože během diagnostiky budu říkat spoustu informací, které by vám neměli uniknout, zašlu vám následně z celé konzultace zápis. Délka konzultace je 2,5 h. Cena 2500 Kč.

Testování vhodnosti potravin

Zjistím, které potraviny jsou vhodné právě pro vás bez ohledu na obecná doporučení výživových směrů. Každý jsme jedineční a každému z nás vyhovují jiné potraviny. Z konzultace budete odcházet s dlouhým seznamem potravin a vy tak budete přesně vědět, co jíst, aby se vaše tělo cítilo dobře a bylo zdravé. Pokud budete mít zájem, mohu prověřit i případné alergie. Celková doba konzultace je 1,5 h. Cena 2000 Kč. 

Kompletní testování

Kompletní testování je zvýhodněným balíčkem pro všechny, kteří pro sebe chtějí udělat maximum. Zahrnuje jak diagnostiku zdravotního stavu, tak i testování potravin. Celková délka konzultace je 4 h. Cena 4000 Kč.

Ceník všech konzultací naleznete zde.