Kuchařka #bezcukru #bezcukru #bezlaktózy

 • Trápí vás intolerance na lepek nebo laktózu?

 • Chcete se zbavit závislosti na cukru?

 • Potřebujete vyřešit zdravotní problém?

 • Nebo jen chcete jíst zdravěji a nechcete trávit věcnost v kuchyni?

Ano...

Právě pro vás jsem připravila zdravou kuchařku bez cukru, bez lepku a bez laktózy, která vám pomůže na cestě při změně stravovacích návyků, k většímu množství energie, lepší náladě a spoustě zdravotních benefitů.

Ušetřím vám hodiny strávené hledáním a zkoušením receptů bez cukru, lepku a laktózy, které budou chutnat skvěle a nezaberou celou věčnost. Takové recepty jsem pro vás totiž vyladila a sepsala do mé kuchařky a bude mi ctí vás jimi inspirovat na vaší cestě.

V čem je kuchařka jedinečná?

 • Boří mýty o složitosti zdravého vaření.
 • Obsahuje 75 jednoduchých receptů ze základních surovin.
 • U každého receptu najdete reálnou fotku a srozumitelný popis přípravy.
 • Je rozdělená do 6 kategorií: snídaně, polévky, hlavní chody, přílohy, saláty a dezerty.
 • Ke každému pokrmu jsem přidala minimálně 1 tip, jak ho obměnit.

Rychlé a snadné recepty, které vám budou chutnat!

Moje kuchařka je proto plná jednoduchých receptů ze základních surovin, které doma najde téměř každý a na kterých si pochutná celá rodina. Jídla zvládnete připravit za pár minut a ještě vás to bude bavit. Je to perfektní „první pomoc“ pro ty z vás, kteří si lámou hlavu nad tím, jak z vhodných a zdravých surovin jednoduše připravit jídla, na která se budete těšit.
 

BEZ CUKRU

Recepty jsou kompletně bez přidaného cukru, ale "mlsnou" umím zahnat i tak - uvidíte sami. 🙂

BEZ LEPKU

Radost budou mít celiaci i všichni ostatní, kteří se lepku vyhýbají jen preventivně. Po lepku není v kuchařce ani stopy.

BEZ LAKTÓZY

Recepty neobsahují ani laktózu, takže jsou vhodné pro všechny, kteří trpí intolerancí.

RYCHLÉ A SNADNÉ

V kuchyni strávíte minimum času. Každý recept je navíc srozumitelně popsán, takže se se mnou nezamotáte při přípravě.

DOSTUPNÉ

Používám základní suroviny, pro které vám bude většinou stačit sáhnout do skříně, a zároveň vám nezruinují peněženku.

Co v kuchařce najdete?

Sepsala jsem pro vás recepty na moje oblíbené snídaně, hlavní jídla, polévky, přílohy, saláty ale i zdravé dezerty, které vám pomohou cítit se fit po celý rok. U každého receptu najdete navíc i tip na minimálně jednu obměnu, takže nebudete mít pocit, že vaříte pořád dokola to samé.

0
Receptů celkem
0
Receptů pro vegetariány
0
Receptů bez vajec
0
Receptů pro vegany
0
Zdravých dezertů

Kolik kuchařky stojí?

Tištěná kuchařka stojí 390 Kč. 

 • Má krásnou pevnou vazbu, která se bude na poličce vyjímat.
 • Perfektní volba, pokud chcete darovat kuchařku jako dárek.
 • Pro všechny, kteří neodolají kouzlu klasických tištěných knih a rádi se inspirují při listování.
 • Pohodlnější manipulace při vaření, knížka vám nikdy „nezhasne“ 🙂
 • Do knihy ráda umístím osobní věnování a podpis. Stačí napsat do poznámky.

E-book stojí 299 Kč.

 • Má stejný obsah jako tištěná kuchařka a navíc šetří lesy.
 • Nabízím na něj 14-ti denní garanci vrácení peněz, pokud s ním nebudete spokojeni.
 • Jako bonus získáte e-book „Extra tipy na přílohy“ zdarma.
 • Nezašpiníte ho, až si budete u vaření oblizovat prsty! 🙂

Za tuto cenu dnes můžete koupit oběd pro dva, anebo investovat do svého zdraví a objevit, že i zdravé jídlo může být chutné a zároveň rychle uvařené.

Kdo pro vás kuchařku napsal?

Jmenuji se Zdena Plavcová a od roku 2015 se zabývám epigenetickou fytoterapií, v níž hraje právě strava zásadní roli. Svým klientům testuji, které potraviny jsou pro ně vhodné a které ne. Kuchařku jsem stvořila jako první pomoc pro své klienty, kteří často špatně snášejí cukr, lepek a laktózu (nebo jejich kombinace). Trpí různými zdravotními obtížemi, zároveň ale tápou, jak z vhodných a zdravých surovin jednoduše připravit chutná jídla.

Jak se vaří těm, kteří už si kuchařku objednali?

U kuchařek, a obzvláště těch zdravých, se mi často rozsvítí oči nad lákavým obrázkem, ale po přečtení dlouhého seznamu surovin (z nichž třetinu znám jen z doslechu, anebo vůbec) a složité přípravy moje nadšení zase vyhasne. Na Kuchařce #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy je boží, že se vám přesně tohle nestane. A ještě jedna věc se Zdence povedla: po zhruba čtyřech letech nechuti k vaření jsem s radostí oblíkla kuchařskou zástěru. Díky za to.
Martina Hudečková
https://sperkarka-textu.cz/
Z kuchařky od Zdenky jsem opravdu nadšená. Je plná lahodných jednoduchých receptů, které jsou doplněny o fotografie, že kterých mi doslova tekly sliny proudem a těšila se, až je všechny vyzkouším. Co jsem ocenila nejvíc jsou tipy a obměny k receptů. Prostě sakumprásk vymakaná kuchařka! A můj favorit? Ratatouille a Brownies z červené řepy.
Petra Hofríková
https://motivarna.cz/
Když jsem zjistila, že mám intoleranci na laktózu, byla jsem zoufalá. Vůbec jsem nevěděla, co mám jíst. Chodila jsem někdy i hodinu po obchodě a nevěděla, co mám koupit. Trvalo mi hodně dlouho, než jsem si našla to, co můžu jíst a ještě mi to chutná. Metodou pokus omyl. Kdybych v té době měla Zdeninu kuchařku, ničím takovým bych si procházet nemusela. Je to kompletní zdroj receptů a inspirace pro kohokoliv, kdo chce nebo musí vypustit z jídelníčku laktózu, cukr a/nebo lepek. Je to jednodušší, než si dokážete představit. Cena za kuchařku je opravdu malá v porovnání s tím, kolik času, zoufalství a trápení vám ušetří.
Gabriela Hebká
https://gabrielahebka.cz/
Z kuchařky jsem již vyzkoušela spoustu receptů a po tom, co jsem dokoupila chybějící suroviny se vlastně se stravuji jen podle ní. Vyhovují mi vždy fotografie a také jednoduchost receptů z dostupných surovin. Snídaně už jsem vyzkoušela všechny a jsou super. Stejně tak saláty a sladké. Z hlavních pokrmů jsem si oblíbila čočkové karbanátky. Je to pro mě výborná inspirace a zároveň se cítím rozhodně lépe a lehčeji. Zabývám se stravou a pohybem celý život, ale stále se něco učím a dovídám.
Ivana Sedláčková
Chci Vám poděkovat za Vaši skvělou kuchařku. První den po diagnostice jsem měla slabou chvilku, kdy jsem i brečela, a hlavou mi běhalo "Ty vole, co budu jíst?". Pak jsem se ale postupně pustila do vaření a pečení podle Vašich "3xBEZ" receptů a postupně jsem z ní vyzkoušela rohlíky, pizzu, čokoládu, brownie, zmrzlinu, tuňákovou pomazánku, palačinky, játrovou paštiku a máslové houstičky. No a musím s velkým potěšením říct, že všechno bylo velmi jedlé, ba dokonce žravé - např. tuňáková pomazánka s avokádem je fakt pecka a je vždy za chvíli fuč. Jsou to super recepty a těším se na další experimentování s nimi.
Lea Nerudová

Tak už neváhejte...

...nebo stáhněte ukázku kuchařky zdarma

Potřebujete s objednávkou pomoct? Napište mi na info@zdenaplavcova.cz a společně to vyřešíme.