KURZY

Jak správně jíst aneb zdravá strava pro malé i velké

Spolu s Gabčou Hebkou  jsme pro vás připravily velmi praktický kurz, ze kterého si odnesete motivaci začít jíst tak, jak je to nejlepší právě pro vás a ne dle obecných návodů různých výživových směrů. Poradíme, jak postupovat v případě trávících obtíží, kde zdravé suroviny nakupovat, jak z nich uvařit a nestrávit celý den v kuchyni a to i s dětmi. Dále se podíváme i na to, co pít, jak být v pohodě a čím nahradit případné alergeny. Cena 350 Kč. Budeme se na vás těšit na jaře 2020 v Acentru v Praze.

Jak správně jíst Online

Přinášíme vám, spolu s Gabčou Hebkou, velmi praktický online kurz, který vychází z našich kurzů naživo. Najdete zde motivaci začít jíst tak, jak je to nejlepší právě pro vás a ne dle obecných návodů různých výživových směrů. Poradíme, jak postupovat v případě trávících obtíží, kde zdravé suroviny nakupovat, jak z nich uvařit a nestrávit celý den v kuchyni a to i s dětmi. Dále se podíváme i na to, co pít, jak být v pohodě a přidáme i pár osvědčených tipů. Cena online kurzu je 350 Kč a můžete se k němu kdykoliv vrátit v rámci členské sekce.

Individuální kurzy zdravého vaření

Chcete se vydat na cestu zdravého vaření, ale vůbec nevíte, jak na to? Jaké suroviny nakoupit, co s čím nakombinovat, aby to chutnalo dobře a nezabralo vám to celý den? Bojíte se zkoušet nové věci a vaše recepty už vám nestačí? Nevadí, pomohu vám a sestavím kurz přímo na míru na základě vzájemné dohody. Vše pak společně vyzkoušíme přímo u vás v kuchyni. Uvidíte, bude to hračka. Cena 5000 Kč.