KURZY

Kurz testování virgulí

Zajímá vás, k čemu všemu je možné virguli využít? Jak  poznat, že vám ukazuje kladnou či zápornou odpověď? A jak je vlastně možné, že to celé funguje? V kurzu vás naučím, jak s virgulí pracovat a také jak se vyvarovat nejčastějším chybám při práci s ní. Celý kurz je veden velmi prakticky tak, abyste po jeho ukončení dokázali virguli ihned používat. Možnost individuálních kurzů v libovolném termínu. Cena 490 Kč za osobu. 

Jak správně jíst aneb zdravá strava pro malé i velké

Spolu s Gabčou Hebkou  jsme pro vás připravily velmi praktický kurz, ze kterého si odnesete motivaci začít jíst tak, jak je to nejlepší právě pro vás a ne dle obecných návodů různých výživových směrů. Poradíme, jak postupovat v případě trávících obtíží, kde zdravé suroviny nakupovat, jak z nich uvařit a nestrávit celý den v kuchyni a to i s dětmi. Dále se podíváme i na to, co pít, jak být v pohodě a čím nahradit případné alergeny. Cena 350 Kč. Budeme se na vás těšit na jaře 2020 v Acentru v Praze.

Online kurz Jak správně jíst

Jak správně jíst Online

Přinášíme vám, spolu s Gabčou Hebkou, velmi praktický online kurz, který vychází z našich kurzů naživo. Najdete zde motivaci začít jíst tak, jak je to nejlepší právě pro vás a ne dle obecných návodů různých výživových směrů. Poradíme, jak postupovat v případě trávících obtíží, kde zdravé suroviny nakupovat, jak z nich uvařit a nestrávit celý den v kuchyni a to i s dětmi. Dále se podíváme i na to, co pít, jak být v pohodě a přidáme i pár osvědčených tipů. Cena online kurzu je 350 Kč a můžete se k němu kdykoliv vrátit v rámci členské sekce.

Individuální kurzy zdravého vaření

Chcete se vydat na cestu zdravého vaření, ale vůbec nevíte, jak na to? Jaké suroviny nakoupit, co s čím nakombinovat, aby to chutnalo dobře a nezabralo vám to celý den? Bojíte se zkoušet nové věci a vaše recepty už vám nestačí? Nevadí, pomohu vám a sestavím kurz přímo na míru na základě vzájemné dohody. Vše pak společně vyzkoušíme přímo u vás v kuchyni. Uvidíte, bude to hračka. Cena 5000 Kč.