Klára – ledviny, zažívání, únava

Jak jste se o mně dozvěděla?

Od kolegyně, když jsem pracovala jako družinářka v Praze.

 

Řešila jste v tu dobu nějaké zdravotní problémy?

V té době jsem velké zdravotní problémy neměla. Jen jsem věděla, že bych mohla mít špatné ledviny. Řekl mi to můj masér, používá zvoneček. K vám mě přivedla zvědavost. Chtěla jsem zkusit, jestli to fakt funguje a jestli na to příjdete.

 

Měla jste nějaké očekávání, než jste za mnou šla?

Jenom jestli přijdete na ty ledviny. Nezávisle na sobě to zmínili tři lidi, tak jsem si řekla, že na tom asi něco bude.

 

Jak jste se v té době cítila?

Ledviny mě trápily hodně. Ale s žádným konkrétním zdravotním problémem jsem za vámi nešla.

 

Ledviny se projevovaly tak, že vás bolely?

Bolely mě, kdykoliv jsem nevypila denně alespoň litr vody. Původně jsem myslela, že to je bolest střev. Ale tenkrát jste mi řekla, že střeva mám úplně v pohodě.

 

Jak byste zhodnotila konzultaci? Překvapilo vás něco?

Počítala jsem s tím, že bude konzultace trvat déle, ale uteklo to. Tenkrát to byly dvě až tři hodinky, to mě nepřekvapilo. Ale celý průběh je jiný než u doktora. Člověk je v tichu a jenom si to užívá. Bylo to pro mě nové, pozorovala jsem vás a přišlo mi super sledovat, jak to funguje s virgulí. Protože jsem to nikdy neviděla, přišlo mi super, jak může člověk pracovat s těmito věcmi a funguje to.

 

S jakým pocitem jste ode mě odcházela?

Po prvním setkání jsem odcházela nadšená, protože jste mi řekla, že jsem super zdravá. Jen jste, stejně jako ostatní, zmínila ty ledviny. Řekla jsem si, že to fakt funguje. Že i další maličkosti, co byly špatně, můžu řešit jinak než návštěvou doktora.

 

Jaké jste po konzultaci udělala změny na základě mého doporučení a co pro vás bylo nejtěžší?

Nejtěžší bylo mléko a mouka. Mouku jsem ale neměnila hned, to až při druhé konzultaci, protože jsem cítila, že to není dobré. O mléku jsem věděla, že mi nedělá vůbec dobře. Když jste mi to potvrdila, řekla jsem si, že to změním. Zelený čaj jsem zrušila, protože jste mi poradila, že není dobrý i kvůli ledvinám – odvodňuje. Takže jsem ho přestala pít. Dávala jsem si ho jen jednou za čas a nakonec jsem úplně přešla na černý čaj.

 

Nějakou dobu jsme se pak neviděly, byla jste v zahraničí a přišla jste teď v létě. Co vás namotivovalo přijít znovu?

To už byly zdravotní problémy. A taky jsem se na vás těšila a zajímalo mě, co je nového. U mě v té době hodně pracovaly nervy a stres. Dost jsem začala jíst pečivo, protože miluju pečení a pekla jsem hlavně z bílé mouky. Začalo se to hodně projevovat. Vnímala jsem, že střeva nejsou vůbec dobrá. Přijela jsem z Islandu do Česka a cítila jsem, že po každém jídle musím jít na záchod a není to fajn. A tak jsem využila toho, že jsem konečně v Česku a zkusím se dozvědět, jestli jsem se zhoršila, nebo je to OK.

 

Zmínila jste, že jste cítila střeva. Jak se to projevilo?

Většinou to byl průjem po každém jídle, ať už jsem si dala cokoliv. Mohla jsem vypít i kávu a věděla jsem, že půjdu na záchod. Pamatuju si, že takové stavy jsem naposledy měla, když jsem byla malá, a nelíbilo se mi, že se to vrátilo. Cítila jsem, že to není v pohodě. Do toho nízký tlak, motala se mi hlava a přidaly se fleky na kůži, ani nevím, co to bylo. To byly základní věci, kvůli kterým jsem za vámi znovu přišla.

 

Překvapilo vás něco tentokrát, když už jste u mě byla dřív?

Zaujalo mě, že už si hrajete s papírky, lístečky né jen s fyzickými. To bylo nové, viděla jsem pokrok i u vás. Dokážete pracovat s tou energií jinak. Ale že by mě něco překvapilo, to ne.

 

S jakým pocitem jste odcházela po druhé konzultaci?

Už to nebylo tak super. Zároveň od vás člověk vždy odchází s nějakým doporučením nebo tipy, co by mohl zlepšit a jak. Máte nástroje, jak tělo zbavit negativních věcí. Díky tomu vím, že se můžu dát na cestu, že si vezmu bylinky a extrakty a mám naději, že to bude v pohodě. I když řeknete, že střeva jsou teď v háji, vím od vás, co musím udělat. Mám návod. Jasně, našla jste mi víc věcí, nebyla jsem u vás dlouho – ale odcházela jsem s dobrým pocitem, že vím, co mi může pomoct.

 

Co pro vás bylo nejtěžší zařadit nebo dělat?

Náročné je to pro mě na Islandu s moukou. Naštěstí tady máme polské obchody, kde se dá sehnat rýžová mouka. Takže jsem začala péct z ní a je to super. Peču moc ráda. Mléko mi nijak nechybí, ráda zkouším nové věci.

 

Pamatujete si, kdy nastala první změna a jaká změna to byla?

Střeva jsem ucítila hodně rychle, to byl okamžitý pokrok. Myslím, že zhruba po týdnu už jsem na záchod chodila zase normálně. A když se na to pak člověk zaměří víc, zjišťuje, že se mu už nemotá hlava, že už je to lepší. Dostala jsem kozlík na spaní a hned jsem pocítila, že se mi lépe spí. Všechny starosti nezmizely, ale bylo mi o poznání lépe.

 

Jak se cítíte nyní?

Teď je to paráda! Oproti tomu, co se dělo, je to otočka druhým směrem.

 

Naplnilo to vaše očekávání, když jste za mnou šla po delší době?

Řekla bych, že to bylo dokonce nad očekávání. Nenapadlo mě, s čím budu odcházet, co všechno je špatně. Překvapilo mě, jak jednoduše mi pomohly všechny tinktury a bylinky.

 

Doporučila byste něco potenciálním klientům, kteří váhají, jestli za mnou přijít?

Doporučovat jsem už zkoušela, ale většina lidí váhá kvůli penězům. Takže jediné, co bych jim vzkázala, je, že pokud mají zdravotní problém a fakt to není příjemné, na peníze by se neměli ohlížet. Mít zdravé tělo je zázrak. I když věřím, že pro někoho to může být dost peněz, pro mě jde tohle stranou. Zdraví mě fakt trápilo.

 

Pomohlo by vám něco vědět předtím, než jste ke mně přišla?

Asi ne. Na všechno, co jsem chtěla vědět, jsem se zeptala přímo vás. Neměla jsem z ničeho pocit, že bych to potřebovala vědět dopředu.

 

Chtěla byste ještě něco dodat?

Doporučila bych vás všem lidem, kteří něco řeší – ať je to cokoliv. Vydejte se tímhle směrem raději než cestou doktorů a operací. Vždy to jde řešit jinak! Mně jste svým způsobem změnila život a posunula dál. Věřím, že kdokoliv by to vyzkoušel, bude mít stejnou zkušenost.

 

 

 

 

 

 

 

DODATEK A UPOZORNĚNÍ:

Nepopisuji zde celý zdravotní stav klientů ani veškerá má doporučení.

Nemám žádné lékařské vzdělání a výsledkem mých konzultací jsou pouze doporučení, která klient může či nemusí následovat. Vše je na jeho uvážení a na jeho vlastní zodpovědnost

Miluji zdravý životní styl. Mou největší vášní je epigenetika, která naprosto změnila můj život. Díky tomu dnes vím, jak sebe a své nejbližší udržet ve zdraví a jaké potraviny jsou pro každého z nás ty nejvhodnější. Ukazuji lidem, jak vzít zdraví do vlastních rukou a být sami sobě lékařem. Jsem autorkou e-booku zdarma 9 tipů, jak si udržet či navrátit zdraví aneb epigenetika v praxi a také Kuchařky #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy . Můj příběh si můžete přečíst zde >>.

Odeslat komentář

BENEDIKT LÉKAŘSKÝ - POSVĚCENÝ TRN
BROMELAIN - ananas nejen do Piňa Colady!