Eva – mnohaleté problémy s nohama, otoky, špatný spánek

Jaké jste měla nebo máte zdravotní problémy? / Co je podle vás na epigenetice nejlepší?

Od deseti let mám problémy s nohama, otoky, se spaním. To jsou zásadní zdravotní problémy, kterými jsem trpěla. Zdálo se mi, že se přes noc srovnaly. Ne úplně, že bych spala tvrdě a otoky že by zmizely, ale změna byla tak výrazná, že to musím sdělit. Trvalo několik let, co jsem si problémy procházela, opakovaně je řešila, navštěvovala léčitele, ale nic nefungovalo. Až epigenetika.

 

Jak jste se o mně dozvěděla?

Potkaly jsme se na festivalu Evolution.

 

Co vás ke mně přivedlo?

Chtěla jsem se dozvědět víc o produktech, to bylo pro mě něco nového, zajímavého.

 

Jak jste se o mně dozvěděla?

Potkaly jsme se na festivalu Evolution. Chtěla jsem se dozvědět víc o produktech, to bylo pro mě něco nového, zajímavého.

 

Měla jste nějaká očekávání, když jste šla na festivalu za mnou ke stánku?

Žádná očekávání jsem neměla. Zaujaly mě produkty, které jste tam měla vystavené, v minulosti jsem jich užívala několik. Přes potravinové doplňky jsem byla zběhlá kvůli mým zdravotním problémům. Byla jsem zvědavá, co asi nabízíte vy.

 

Jak jste se cítila v době, kdy jsme se potkaly?

V minulosti jsem si sáhla doslova na dno, takže v porovnání s tím jsem se cítila docela dobře. Ale trápily mě nepříjemné zdravotní problémy. Hlavně otoky. Sice mě nějak výrazně neomezovaly, ale snažila jsem se je řešit několik let, bezvýsledně.

 

V rámci festivalu jsem vám testovala nějaké extrakty, nebyla jste u mě na klasické konzultaci. Ale překvapilo vás něco i během tohoto setkání?

Nejvíc mě zaujala virgule. Jak jste s ní pracovala a vyhodnocovala, co ke mně sedne a co ne. Říkala jsem si, že to je bomba, že je to strašně chytré. Byla jsem ráda, že jste všechno testovala přímo na mně. Spoustu potravinových produktů, které mi byly dřív doporučeny, jsem sice vyzkoušela, ale necítila jsem, že by na mě fungovaly. Nějak asi pomohly, ale ne tak výrazně jako ty, které jste na mně otestovala vy.

 

S jakým pocitem jste ode mě odcházela?

Popravdě jsem moc nevěřila tomu, že to bude fungovat tak dobře. Říkala jsem si, že to zkrátka vyzkouším a uvidím.

 

Jaké změny jste po testování cítila na základě mého doporučení? Bylo něco těžké dodržet?

Vůbec ne, všechno bylo přirozené. Už v minulosti jsem nějaká omezení měla, například jsem se snažila vyhýbat cukru a mouce, ale ne tak výrazně jako teď. Intuitivně vím, co mi nedělá dobře, tak to nejím. Možná i díky tomu pro mě nebyla změna náročná. O svoje zdraví se zajímám už delší dobu. Byla jsem ale překvapená, jak to všechno krásně funguje.

 

Vzpomínáte si, kdy jste poprvé pocítila změnu a jaká změna to byla?

Byla to změna ze dne na den, jenom z potravinových doplňků. Doporučila jste mi šišák a resveratrol. Vzala jsem si je hned potom, co jsem si je koupila na festivalu, a druhý den nebyly otoky tak výrazné.

 

Jak se cítíte teď? Splnilo to vaše očekávání?

Určitě, já jsem nadšená. I z kamínku a dalších produktů, které užívám. Vím, že mi pomáhají, že mi dělají dobře. Mám obrovskou radost, že jsem na vás narazila a že jste se o mě takhle postarala. Je to pro mě opravdu cenná zkušenost po tom všem, čím jsem si prošla a kolik jsem toho vyzkoušela. To se nedá s vaším přístupem vůbec srovnávat.

 

Doporučila byste něco potenciálním klientům, kteří váhají, jestli za mnou přijít?

Váhat je úplně zbytečné. Pokud máte problém, který neumíte vyřešit sami nebo za pomoci lékařů či jiných léčitelů, tak jednoznačně. Mně to pomohlo, a věřím, vzhledem k tomu, že je to tak individuální, že to může pomoct i ostatním. Neříkám, že jde o všeobecnou léčbu vhodnou pro všechny, ale tohle je něco mimořádného. Stoprocentně doporučuju, obzvláště pokud někdo řeší problém dlouhodobě.

 

Pomohlo by vám něco vědět předtím, než byste se mnou měla zkušenost? Něco, co by vás přesvědčilo se objednat?

Ani ne. Mně se líbí váš přístup. Jste taková kamarádská a sdílná, to pro mě hodně znamená. A taky to, že umíte perfektně pracovat s virgulí, je zásadní. Funguje vám to dobře, protože se dokážete odpojit, mám ve vás důvěru.

Chtěla byste ještě něco dodat?

Líbí se mi vaše osobnost a oceňuji, že máte mnoho zkušeností. Máte alternativní přístup, což mně sedne, protože já se taky o ten směr zajímám. S vašimi konzultacemi a poradenstvím jsem nadmíru spokojená.

DODATEK A UPOZORNĚNÍ:

Nepopisuji zde celý zdravotní stav klientů ani veškerá má doporučení.

Nemám žádné lékařské vzdělání a výsledkem mých konzultací jsou pouze doporučení, která klient může či nemusí následovat. Vše je na jeho uvážení a na jeho vlastní zodpovědnost

Miluji zdravý životní styl. Mou největší vášní je epigenetika, která naprosto změnila můj život. Díky tomu dnes vím, jak sebe a své nejbližší udržet ve zdraví a jaké potraviny jsou pro každého z nás ty nejvhodnější. Ukazuji lidem, jak vzít zdraví do vlastních rukou a být sami sobě lékařem. Jsem autorkou e-booku zdarma 9 tipů, jak si udržet či navrátit zdraví aneb epigenetika v praxi a také Kuchařky #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy . Můj příběh si můžete přečíst zde >>.

Odeslat komentář

Srpnové aktuality
ZÁŘIJOVÝ HERBÁŘ - bylinky na slezinu a slinivku