Srpnové aktuality

V srpnu pouze stručně.

Nesnídám, nesvačím, nestihnu to, nestačím …

Tahle dětská písnička hodně vystihuje můj ponávratový stav. Takže vás prosím o trpělivost, jak už s termíny na konzultace, které se pohybují v rámci několika týdnů (takže například kontrolní konzultace doporučuji zamlouvat rovnou na konzultaci), tak i s následným zápisem (který může trvat nyní o trochu déle) a v každém případě s odepisováním na vaše zprávy a emaily. Každopádně já se ze svého pracovního vytížení moc a moc těším, protože mě to neskutečně naplňuje. Takže moc děkuji za váš zájem.

Platba předem

Vzhledem k mému vytížení se snažím co nejvíce zefektivnit svou práci a tak jsem se rozhodla, že od 1.9. budou veškeré platby za konzultace účtovány předem a to i u stávajících klientů. V současné době mi totiž zabere spoustu času dohledávání plateb a zjišťování, co již bylo uhrazeno a co ne. A je v tom trochu zmatek. Děkuji, že to chápete.

Roční spolupráce
Věřím, že jste zaregistrovali můj nový roční program, který z vás za rok udělá nového člověka. Zdravého, odolného jak fyzicky, tak i psychycky a s návyky, které už vám vydrží po celý život. V současné době už mám volná poslední 4 místa. Takže pokud vás roční spolupráce zajímá, ráda vám vše vysvětlím po telefonu. Dejte mi vědět. Budu se těšit.

E-book – Zmrzliny zdarma 

Ráda bych připomněla, že do konce srpna můžete získat e-book – Zmrzliny #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy zdarma jako dárek k nákupu Kuchařky #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy. Najdete v něm 21 snadných a skvělých receptů na zmrzliny, nanuky a sorbety. A samozřejmě, že z dostupných surovin. Více informací a objednávky zde.

Kurzy testování virgulí 
V poslední době je enormní zájem o kurzy testování virgulí, takže jsem vypsala další termíny. Všechny termíny, jak pro základní, tak i pro pokročilý kurz najdete vždy aktuálně na webu přímo v objednávce. Jen připomínám, že pokud by vám termín nevyhovoval, tak můžete využít individuálního kurzu pro 4 osoby a to v termánu, který si spolu domluvíme.

Hledám výpomoc
Jak jsem již na začátku zmiňovala, tak jsem nyní vcelku hodně vytížená a tak jsem se rozhodla najít si pomocníka/pomocnici především na administrativní věci. Na pár hodin týdně, ideálně poblíž Karlína. Pokud byste někdo z vás měl zájem, napiště mi email na info@zdenaplavcova.cz. Děkuji.

Objednávka tinktur
Tento měsíc tinktury objednávat nebudu. Další budou až v září, ale klidně mi můžete posílat objednávky už v pruběhu 🙂

Miluji zdravý životní styl. Mou největší vášní je epigenetika, která naprosto změnila můj život. Díky tomu dnes vím, jak sebe a své nejbližší udržet ve zdraví a jaké potraviny jsou pro každého z nás ty nejvhodnější. Ukazuji lidem, jak vzít zdraví do vlastních rukou a být sami sobě lékařem. Jsem autorkou e-booku zdarma 9 tipů, jak si udržet či navrátit zdraví aneb epigenetika v praxi a také Kuchařky #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy . Můj příběh si můžete přečíst zde >>.

Odeslat komentář

SRPNOVÝ HERBÁŘ - bylinky na termoregulaci
Eva - mnohaleté problémy s nohama, otoky, špatný spánek