Aktuality listopad

V listopadu moc novinek neni, tak jen ve stručnosti….

Změna četnosti a pravidel kurzů testování virgulí

Díky nešvaru, který se nám tady rozmohl za poslední dobu, jsem se rozhodla, že kurz virgule budu pořádat pouze 4x za rok – každý kvartál a kurz pro pro pokročilé pouze 2x za rok. Individuálně domluvené kurzy zůstávají beze změny. Navíc, pokud se někdo na kurz nedostaví, tak jeho místo propadá. Nebude tak možné vrátit mu peníze a ani přesun na jiný termín. Děkuji, že mě chápete. Věřím, že už tak nebudu nucena kurzy rušit a zklamávat tak ostatní účastníky.

Pravidla pro přetestování – nechávám pro připomenutí

V mém zájmu je, abyste se cítili, pokud možno, co nejlépe a proto jsem se rozhodla, že konzultace přetestování bude pouze pro ty, které ji využijí max do 6 měsíců od předchozí konzultace. V opačném případě bude třeba znovu využít úvodní konzultaci. Je to z toho důvdou, že 6 měsíců je dlouhá doba a spousta věcí se u vás mohla zcela změnit a nerada bych, abychom některé neduhy neobjevili či podcenili.

Věřím, že tato změna vás ještě více namotivuje k tomu převzít za své zdraví ještě větší zodpovědnost.

Příprava na Vánoce

V rámci adventu jsem se rozhodla, že v případě zájmu o mou tištěnou Kuchařku (třeba jako vánoční dárek), vám do ní po dohodě ráda napíšu věnování. Tato nabídka platí do 17.12.

A dále, stejně tak jako každý rok touto dobou, vám nabízím vystavení dárkového poukazu na jakoukoliv z mých služeb. V případě zájmu mi napište email a dohodneme podrobnosti.

Objednávka tinktur
Kdo by měl zájem o některé tinktury, tak mi napište do 4.12. Bude se jednat o poslední objednávku letošního roku. Pokud byste chtěli poradit s výběrem, tak se ozvěte. 

Miluji zdravý životní styl. Mou největší vášní je epigenetika, která naprosto změnila můj život. Díky tomu dnes vím, jak sebe a své nejbližší udržet ve zdraví a jaké potraviny jsou pro každého z nás ty nejvhodnější. Ukazuji lidem, jak vzít zdraví do vlastních rukou a být sami sobě lékařem. Jsem autorkou e-booku zdarma 9 tipů, jak si udržet či navrátit zdraví aneb epigenetika v praxi a také Kuchařky #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy . Můj příběh si můžete přečíst zde >>.

Odeslat komentář

Gabriela – bolesti kloubů, nevolnost, nechutenství, bolest břicha, únava
PROSINCOVÝ HERBÁŘ - tlusté střevo a zažívání