Únorové aktuality

Co je v únoru nového? 

 

Můj příběh na Bali pokračuje

Můj zrušený únorový zpátečný let mě motivoval k rozhodutí, že na Bali ještě nějakou dobu zůstanu. Cítím, že je to tak je správně. Pro vás to znamená, že veškeré své konzultace dělám i nadále online. Rozhodně se nemusíte ničeho obávat. Naopak na Bali je krásná a silná energie, kterou si můžeme společně užít. Takže neváhejte a využijte toho. Objednat se můžete nejlépe přes sms, mailem a nebo zavolejte přes WhatsApp (díky časovému posunu ideálně mezi 10-14h). Stejně tak, pokud budete potřebovat nějaké extrakty či tinktury. Moje skvělá kolegyně vám je odešle.

Kurz meditace je hotový, ale stále ladím prodejní proces 

Tak 3-týdenní online kurz meditace Vipassana je hotový a vy se můžete již brzo těšit na jeho objednání – v současné době pracuji na prodejní stránce. Snažím se o to, aby v ní bylo vše, co nejlépe popsané a  vy jste se mohli pro Vipassanu nadchnout tak jako já. A do té doby, než si budete moci meditaci objednat, zkuste si přečíst v mých článcích, o tom, jak vás meditace dovede k rovnováze nebo jak jsem se vlastně k Vipassaně dostala já.

Testování korona

Stále platí má nabídka na testování na korona vir za symbolickou cenu 300 Kč na osobu a s tím spojené vytestování extraktů a tinktur na míru pro vás, a to buď jako prevenci a nebo léčbu. testování . V případě potřeby mi napište nebo zavolejte přes WHatsApp.

Objednávka tinktur v únoru bude
Vzhledem k tomu, že se množí vaše požadavky na objednání tinkur, tak jsem se rozhodla v únoru udělat objedávku. Takže pokud vám nějaká tinktura chybí, tak mi určitě napište, nejdéle do 20.2. 

Kurz testování virgulí 
Ačkoliv mě to moc mrzí, tak živé kurzy testování virgulí jsou do mého návratu pozastaveny. Každopádně už teď se na ně moc těším.

A nakonec pro vás mám skvělou únorovou akci 🙂

Protože se blíží sv. Valentýn a já vás mám fakt ráda, tak jsem se rozhodla vás obdarovat. Takže ke každé nově objednané kompletní konzultaci do konce února ode mne dostanete na míru vytestované extrakty jako dárek. Stačí mi říct nebo napsat heslo Valentýn.


Takže se mějte krásně a těším se na společné Česko-Balijské setkání.

Miluji zdravý životní styl. Mou největší vášní je epigenetika, která naprosto změnila můj život. Díky tomu dnes vím, jak sebe a své nejbližší udržet ve zdraví a jaké potraviny jsou pro každého z nás ty nejvhodnější. Ukazuji lidem, jak vzít zdraví do vlastních rukou a být sami sobě lékařem. Jsem autorkou e-booku zdarma 9 tipů, jak si udržet či navrátit zdraví aneb epigenetika v praxi a také Kuchařky #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy . Můj příběh si můžete přečíst zde >>.

Post your comment

Únorový herbář
BUTYRÁT - poklad pro naše střeva