Petra Ch. – stres, bolest očí a kloubů, říhání

  • Home
  • Články
  • Petra Ch. – stres, bolest očí a kloubů, říhání

Jak ses o mně dozvěděla a co tě přivedlo ke mně na konzultaci?

Poznaly jsme se v jednom online kurzu. Chtěla jsem probrat svůj celkově špatný zdravotní stav. Nebyla jsem vyloženě nemocná, ale cítila jsem, že tělo je ve stresu. Že něco není v pořádku a je potřeba to vyladit.

 

Než jsi mě kontaktovala, zkoušelas to řešit jiným způsobem?

Hodně jsem žila na cestách a pravidelnou péči o tělo jsem zanedbávala. K lékařům nechodím, jen jsem dlouhodobě užívala omega 3. Jiným způsobem jsem to neřešila. Nechala jsem to zajít tak daleko, že jsem potřebovala pomoc.

 

Jak ses cítila v době, kdy jsi přišla na první konzultaci nebo předtím? Mělas nějaká očekávání?

Očekávání jsem neměla. Cítila jsem vnitřní stres. Bolely mě oči, klouby. Vrátilo se mi říhání po jídle, zahlenění. Takový pocit, kdy člověk cítí, že to s ním jde dolů a že by měl včas zatáhnout za ruční brzdu, aby se z toho nevyvinula nějaká nemoc.

 

Jak dlouho ses takhle cítila?

Určitě několik týdnů.

 

Jak bys zhodnotila konzultaci?

Průběh byl příjemný. Překvapily mě některé dotazy – už si to nepamatuju přesně, ale říkala jsem si, jak to víš?! Šlo o věci, o kterých jsem nemluvila, a tys je odhalila.

 

Délka konzultace a způsob testování ti přišly v pořádku? Nepřekvapilo tě to?

Věděla jsem, že používáš virguli a všechno děláš na míru, takže mě to nepřekvapilo. Délka mi přišla v pohodě.

 

S jakým pocitem jsi ode mě odcházela?

Odcházela jsem mile překvapená. Z toho, co všechno se může v těle dít, aniž by to člověk cítil, vnímal. A taky s pocitem, že jsi objevila věci, o kterých jsem ani nevěděla – třeba sníženou funkci štítné žlázy. Je super včas to podchytit a začít řešit.

 

Jaké jsi po konzultaci udělala změny na základě mého doporučení a co pro tebe bylo nejtěžší?

Začala jsem užívat doplňky stravy, které jsi mi doporučila. Objednávka čajů mi chvíli trvala, protože bylo složité sehnat určité směsi. Teď už je mám a pravidelně užívám. Zařadila jsem v podstatě všechno, určitě přes devadesát procent. Potravinám, které mi nesedí, jsem se nějakou dobu zvládla vyhýbat, ale po měsíci a půl jsem trochu polevila.

 

Pamatuješ si, kdy nastala první změna a jaká změna to byla?

Odezněly bolesti kloubů a vnitřní nervozita. Byla to po několika týdnech, ale úplně přesně nevím.  

 

Jak se cítíš teď?

Cítím se podstatně lépe, klidněji. Mám víc energie a nic mě nebolí.

 

Doporučila bys něco potenciálním klientům, kteří váhají, jestli za mnou přijít?

Doporučila bych tě všem! Přijde mi fakt husté, co všechno dokážeš objevit, a hlavně že to je na míru. Může se zdát, že je toho hodně – tinktury, doplňky, byliny… ale má to hlavu a patu a pomáhá to.

 

Pomohlo by ti něco vědět předtím, než jsi ke mně přišla?

Mně nic nechybělo – věděla jsem, že tě chci.

 

Chtěla bys ještě něco dodat?

Asi bych jen zopakovala, že tě doporučuju všem. Tvoje služba mi dává velký smysl a líbí se mi.

 

 

Řešíte i Vy nějaké zdravotní neduhy a nevíte, zda by pro Vás byla konzultace vhodná? Pojďme si nezávazně zavolat a zjistit to.

DODATEK A UPOZORNĚNÍ:

Nepopisuji zde celý zdravotní stav klientů ani veškerá má doporučení.

Nemám žádné lékařské vzdělání a výsledkem mých konzultací jsou pouze doporučení, která klient může či nemusí následovat. Vše je na jeho uvážení a na jeho vlastní zodpovědnost.

Miluji zdravý životní styl. Mou největší vášní je epigenetika, která naprosto změnila můj život. Díky tomu dnes vím, jak sebe a své nejbližší udržet ve zdraví a jaké potraviny jsou pro každého z nás ty nejvhodnější. Ukazuji lidem, jak vzít zdraví do vlastních rukou a být sami sobě lékařem. Jsem autorkou e-booku zdarma 9 tipů, jak si udržet či navrátit zdraví aneb epigenetika v praxi a také Kuchařky #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy . Můj příběh si můžete přečíst zde >>.

Odeslat komentář

BUBLANINA se švestkami a mákem
Aktuality říjen