Aktuality říjen

Pojďme se po delší době podívat, co je nového.

Zima v teple

Mnozí z vás vědí, že jsem milovnice tepla a tak pro mě nastává čas si pomalu zabalit krosnu a vyrazit. Tentokrát se na chvíli přemístím do Egypta. To víte, sluníčko, moře, sladká manga…..

Budu odlétat v druhé polovině listopadu a to na dobu neurčitou – ale nejdéle do léta. A co to znamená pro vás? Znamená to, že od zhruba od 20.11. budou všechny mé konzultace online (podobně jako tomu bylo, když jsem byla na Bali). A také to znamená, že nebudou po tuto dobu individuální kurzy vaření. Takže pokud byste chtěli přijít do té doby na konzultaci osobě nebo si ještě užili společné vaření, tak se prosím objednejte, co nejdříve. Kontakty najdete tady.

Otevřen prostor pro 3 nové klienty

Během léta mi skončily některé roční spolupráce a tak nyní nabízím možnost pro 3 z vás na sobě zapracovat ještě více do hloubky, ještě více celostně a hlavně prakticky. Pokud by vás zajímalo víc, tak si se mnou zarezervujte telefonát a vše probereme. Vybrat termín, který vám vyhovuje můžete tady.

Epi klub

Často se na mě obracíte s adhoc dotazy mimo standardní konzultace. Bohužel nemám vždy kapacitu hned reagovat a nebo dotaz i přehlédnu, proto jsem se rozhodla s tím něco udělat, abych vám mohla vycházet co nejvíce vstříc. A tím je právě Epi klub. V čem bude spočívat? 

Bude se jednat o podporu ve facebookové skupině, kde se budete moci kdykoliv na cokoliv zeptat, posdílet své úspěchy a tak inspirovat a podpořit ostatní nebo si případně říci o podporu na vaší cestě za zdravějším já. A to i zcela anonymně. Já vám zde budu pravidelně na vaše dotazy odpovídat. V současné době mi mnoho z vás píše soukromé zprávy na mnoha platformách, na které pro mě není snadné během dne reagovat a tak někdy zapomenu nebo odpověď trvá. Zde budete mít tedy jistotu, že váš dotaz najdu! 🙂 Členové Epi klubu budou mít jedinečnou možnost využít adhoc konzultace na vybrané téma – pokud se bude cokoliv dít (například nastydnete nebo budete mít nečekané potíže – zažívání, bolavé koleno atd.) Tuto možnost běžně nenabízím vůbec a bude pouze a výhradně pro členy klubu. O mnoha novinkách a zvýhodněných nabídkách se dozvíte jako první! 🙂 A jako bonus vám zde čas od času budu přidávat obsah související s epigenetikou a zdravým životním stylem, zdravé recepty apod.

Pokud vás myšlenka Epi klubu oslovila, tak se přidejte do této FB skupiny, ať vím, kdo má zájem. Zatím zcela zdarma.Ve skupině vám následně nasdílím další instrukce. Členství v EPI klubu bude stát 199 Kč / měsíc a bude bez jakýchkoliv dalších závazků, takže se do ní může kdokoliv kdykoliv připojit nebo ji naopak opustit.

Co teď vlastně dělám?

Může se zdát, že toho poslední dobou moc nedělám a nejsem tolik aktivní, ale opak je pravdou. Jen se toho děje trochu více v zákulisí. Vše se včas dozvíte. Ale už nyní mohu prozradit, že pracuji na 3 nových projektech, které samozřejmě souvisí s tím, co už dělám nyní a krásně to doplní. No a do toho se věnuji svému rozvoji a vzdělávání v různých oblastech – od tantrajógy, přes bylinky až po práci na sociálních sítích a to vše proto, abych svou práci mohla dělat ještě lépe a vám tak ze sebe předat ještě víc.

21denní výzva

Někteří z vás možná zaregistrovali, že jsem v září spustila svou úplně první 21denní výzvu bez cukru, lepku a laktózy a musím říct, že to bylo super. Tento projekt jsem plánovala delší dobu a tak jsem ráda, že se konečně dostal na světlo světa. Tuto výzvy plánuji opakovat 4x za rok, vždy tématicky dle ročního období, abychom využili surovin, které jsou zrovna při ruce. Nyní velmi intenzivně připravuji zimní 21denní výzvu. Ta proběhne v  lednu. Můžete se těšit na 3 recepty každý den, takže celkem 63 receptů a k tomu každý týden 1 bonusový recept a také jeden tip na to, jak se cítit ještě lépe. To vše za podpory ve FB skupině po celou dobu. Takže pokud už teď víš, že tě výzva láká, můžeš se přihlásit tady.

Kurz virgule pro pokročilé

Minulý týden proběhl poslední kurz virgule pro začátečníky. Příští pondělí 17.10. v 17 h proběhne navazující kurz pro pokročilé a na vaše vyžádání jsem pčidala ještě úplně poslední termín 7.11. v 17 h. Takže pokud vás volá vylepšit si práci s virgulí, naučit se testovat sebe, na dálku, bez použití fyzických věcí, tak určitě doraž. Přihlásit se můžeš na tomto linku.

Objednávka tinktur
Ještě jednou před mým odletem budu objednávat tinktury, takže pokud jakékoliv potřebujete, napište mi do 25.10.

Miluji zdravý životní styl. Mou největší vášní je epigenetika, která naprosto změnila můj život. Díky tomu dnes vím, jak sebe a své nejbližší udržet ve zdraví a jaké potraviny jsou pro každého z nás ty nejvhodnější. Ukazuji lidem, jak vzít zdraví do vlastních rukou a být sami sobě lékařem. Jsem autorkou e-booku zdarma 9 tipů, jak si udržet či navrátit zdraví aneb epigenetika v praxi a také Kuchařky #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy . Můj příběh si můžete přečíst zde >>.

Odeslat komentář

Petra Ch. - stres, bolest očí a kloubů, říhání
ŘÍJNOVÝ HERBÁŘ - Upíři, pozor!