Eliška – bolesti břicha, špatné zažívání, vyčerpání, nepravidelná menstruace

  • Home
  • Články
  • Eliška – bolesti břicha, špatné zažívání, vyčerpání, nepravidelná menstruace

Jak ses o mně dozvěděla?

Dostala jsem na tebe doporučení od kamaráda Pavla, který k tobě chodil na různé testování. Vždycky když jsme se viděli, vyprávěl mi o tom a mě to fascinovalo. Ukazoval mi třeba různé potraviny, některé si sám testoval virgulí. Nejzajímavější pro mě bylo vidět, jak to funguje v praxi. Chtěla jsem to taky zkusit, ale váhala jsem kvůli ceně. Minulý rok jsem už neměla na výběr, rozhodla jsem se investovat do svého zdraví a šla jsem do toho.

 

Co tě ke mně přivedlo? Co jsi v té době řešila?

Hlavně dlouhodobé zažívací problémy. Už jsem nevěděla, co jíst. Z klasických lékařů nemám pocit, že by mi někdy s něčím pomohli, takže touhle cestou jsem jít nechtěla. Sama jsem si ale taky nedokázala pomoct, proto jsem přišla za tebou. Dalším důvodem byly i ženské, hormonální problémy.

 

Předtím než jsi mě kontaktovala, zkoušela jsi to řešit jiným způsobem?

Zkoušela jsem různé byliny. Byla jsem taky na biorezonanci, kde mi zjistili, že v sobě mám miliardu virů a bakterií. To mě ještě víc vyděsilo. Zkoušela jsem nízkosacharidovou dietu, zhubla jsem, ale stejně se problémy vrátily. Z dlouhodobého hlediska mi to nepomohlo, spíš si myslím, že to ještě deficitovalo hodně věcí v těle. Lékaři mi řekli, že mám zánět, ale nevěděli kde. Nebylo to pro mě prospěšné, neporadili mi. A já stejně tíhnu spíš k přirozenější formě řešení, než jsou antibiotika.

 

Když jsi za mnou šla, měla jsi nějaké očekávání?

Určitě. Očekávala jsem, že se mi zlepší zažívání – a že změna nastane jako mávnutím proutku, třeba do týdne. Taky jsem doufala, že se vyřeší i problémy s menstruací. Očekávala jsem, že se budu cítit úžasně.

 

Jak ses cítila v době, kdy jsi přišla na první konzultaci (nebo před ní)?

Cítila jsem se úplně strašně. Budila jsem se s bolestí břicha, celých střev. Bylo to úplně neskutečné, tak ukrutné bolesti v břiše a zažívacím traktu si ani nepamatuju. Nedokázala jsem nic jíst ani fungovat. Byla jsem unavená a vyčerpaná, nevěděla jsem co dál. Přitom co se týče jídla, měla jsem pocit, že až na pár výjimek jím celkem v pohodě, zajímala jsem se o zdravou výživu.

 

Jak bys zhodnotila konzultaci? Překvapilo tě něco?

Překvapilo mě, že i když jsme první konzultaci měly online, fyzicky jsem na sobě cítila ty energie, když jsi mě testovala. Fascinoval mě ten proces – co se bude dít, jak se to dělá… Moc mě to bavilo, užila jsem si to.

 

S jakým pocitem jsi ode mě odcházela?

Rozhodně s nadějí. Těšila jsem se na zápis, abych mohla začít dělat kroky, které jsi mi doporučila. Naději mi taky dodávalo, že mě někdo provede změnou, že se mám na koho obrátit a že mi pomůže formou, která mi vyhovuje a v kterou věřím.

 

Jaké jsi po konzultaci udělala změny na základě mého doporučení a co pro tebe bylo nejtěžší?

Pít vývar! To byla největší změna, protože už několik let nejím maso. Byla jsem ale ochotná udělat cokoliv, aby mi bylo dobře. Věřila jsem a věděla, že to funguje hodně lidem. Co se týče ostatního jídla, překvapilo mě, že nemůžu jíst rajčata. Musela jsem překopat jídelníček, u doporučených potravin si zjistit, jak s nimi naložit… Nasadila jsem různé doplňky a připadalo mi, že je toho strašně moc. Teď už jsem si zvykla a vůbec ten pocit nemám.

 

Pamatuješ si, kdy nastala první změna a jaká změna to byla?

Změny přišly celkem rychle. Co se týče energie, odolnosti – necítila jsem se už tak křehká – a imunity, všimla jsem si zlepšení už asi po měsíci, možná po pár týdnech. Mému zažívání se taky hodně ulevilo, ale ještě chvíli trvalo, než se všechno zahojilo.

 

Jak se cítíš teď, splnilo to tvoje očekávání?

Když dodržuju tvá doporučení, skladbu stravy a probiotika, cítím se skvěle. A vidím to nejenom na zažívání, ale taky na náladě, energii, na všem. Můžu jíst, co jsem dřív nemohla. Člověk se najednou nezabývá tím, že mu je špatně nebo že nemá co jíst. Není z toho deprimovaný. Je mi o milion procent líp než před první konzultací, nedá se to srovnat.

Určitě to naplnilo mé očekávání. Snažím se taky dívat se na problémy z pohledu psychiky a nebrat si věci tolik osobně. Prioritou je pro mě být v klidu. Vím, že když jsem v klidu, tak mě to udrží ve zdraví.

 

Doporučila bys něco potenciálním klientům, kteří váhají, jestli za mnou přijít?

Pokud máte dlouhodobé problémy, sami si s nimi nevíte rady a nechcete je řešit klasickou medicínou, neváhejte. Protože za ty peníze to stojí. A investice do vlastního zdraví je nejdůležitější.

 

Pomohlo by ti něco vědět předtím, než jsi ke mně přišla?

Líbí se mi tvůj přístup. Že se klientům věnuješ ne jenom hodinu, kterou si zaplatí, ale můžou ti později napsat, když mají nějaké otázky. A ty neřekneš – teď jsi mi nezaplatila, tak neodpovím. Zkrátka dlouhodobá péče, ne jednorázová konzultace. Pomohlo mi taky vědět, že spolupracuješ s Pavlem, mohla jsem se doptávat i jeho. Reference pro mě měla velkou váhu, protože už se mi stalo, že jsem zaplatila velké peníze a nepomohlo to.

 

Chtěla bys ještě něco dodat?

Jsem moc ráda, že i mimo zdravotní systém existuje někdo, kdo se umí vzdělat, aby tomu rozuměl tak jako ty a dokázal lidem pomoct se zdravotními problémy. S doktory mám špatné zkušenosti a nerada k nim chodím, ale k tobě na konzultaci se těším. Vím, že dělám něco dobrého pro sebe, a není to tak, že mi napíšeš lék a já odcházím z ordinace. Je to životní změna, která člověku pomůže. Děkuju, že existují lidi jako ty, kteří se vzdělávají a zajímají se o zdraví komplexně. Že tvá doporučení jsou ušitá člověku na míru, nejsou pro všechny stejná. Žádná zázračná pilulka, která stejně nefunguje.

Řešíte i Vy nějaké zdravotní neduhy a nevíte, zda by pro Vás byla konzultace vhodná? Pojďme si nezávazně zavolat a zjistit to.

DODATEK A UPOZORNĚNÍ:

Nepopisuji zde celý zdravotní stav klientů ani veškerá má doporučení.

Nemám žádné lékařské vzdělání a výsledkem mých konzultací jsou pouze doporučení, která klient může či nemusí následovat. Vše je na jeho uvážení a na jeho vlastní zodpovědnost.

Miluji zdravý životní styl. Mou největší vášní je epigenetika, která naprosto změnila můj život. Díky tomu dnes vím, jak sebe a své nejbližší udržet ve zdraví a jaké potraviny jsou pro každého z nás ty nejvhodnější. Ukazuji lidem, jak vzít zdraví do vlastních rukou a být sami sobě lékařem. Jsem autorkou e-booku zdarma 9 tipů, jak si udržet či navrátit zdraví aneb epigenetika v praxi a také Kuchařky #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy . Můj příběh si můžete přečíst zde >>.

Odeslat komentář

Aktuality leden 2023
VDOLKY s parádou bez cukru, bez lepku, bez laktózy