Aktuality leden 2023

Moc vás vítám v novém roce a přeji vám, aby jste si ho náležitě užili. 

A pojďme se podívat, co je u mě nového.

Zima v teple pokračuje

V listopadu jsem odletěla za teplem do Egypta, odkud jsem se včera na pár týdnů přesunula do Saudské arábie, navštívit svého kamaráda. Takže stále platí, že konzultace se mnou jsou možné stále jen online a veškeré offline služby jako individuální kurzy vaření nebo kurzy práce s virgulí v současné době nejsou možné. Pravděpodobně to tak bude zhruba do konce března. Pokud byste o ně však měli zájem, tak mi napište a najdeme spolu nejbližčí možný termín po mém návratu. Kontakty najdete tady.

Již nejsem plátce DPH

Vzhledem k změně podmínek plátcovství DPH, nově od 1.1. 2023 nejsem plátce DPH, takže si nyní všechny mé služby můžete opět užít o 21% levněji než tou bylo v minulém roce. Pokud se chcete objednat, napište mi. To stejné platí i pro mé e-booky. Věřím, že vás tato zpráva opravdově potěší.

21denní výzva už brzy

16. 1. spouštím druhé kolo 21denní výzvy.  Můžete se opět těšit na 3 recepty bez cukru, lepku a laktózy každý den, takže celkem 63 receptů a k tomu každý týden 1 bonusový recept a také jeden tip na to, jak se cítit ještě lépe. To vše za podpory ve FB skupině po celou dobu. Tuto výzvu opakuji 4x za rok, vždy tématicky dle ročního období, abychom využili surovin, které jsou zrovna při ruce. Takže pokud chceš odstartovat nový rok zdravěji a nechat se inspirovat snadnými a chtnými recepty, můžeš se přihlásit tady. Bude to zase jízda. Moc se těším.

Kurz virgule online

Často se mě ptáte, zda není nějaká možnost se naučit pracovat s virgulí online. A i mě samotné se tato myšlenka honí často hlavou a tak jsem se chtěla zeptat i na váš názor. Měl by o online kurz virgule někdo zájem? Pokud ano, zapište se zde a já tak uvidím, kolik vás je a v případě, že online kurz nakonec vznikne, tak vás budu jako první informovat.

Objednávka tinktur a extraktů
I přesto, že nejsem v české republice, je možné si veškeré exktrakty a některé tinktury objednávat. Moje skvělá kolegyně Míša Vám je pošle a nebo předá osobně v Praze.

Miluji zdravý životní styl. Mou největší vášní je epigenetika, která naprosto změnila můj život. Díky tomu dnes vím, jak sebe a své nejbližší udržet ve zdraví a jaké potraviny jsou pro každého z nás ty nejvhodnější. Ukazuji lidem, jak vzít zdraví do vlastních rukou a být sami sobě lékařem. Jsem autorkou e-booku zdarma 9 tipů, jak si udržet či navrátit zdraví aneb epigenetika v praxi a také Kuchařky #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy . Můj příběh si můžete přečíst zde >>.

Odeslat komentář

PROSINCOVÝ HERBÁŘ - VÁNOCE BEZ STRESU
Eliška - bolesti břicha, špatné zažívání, vyčerpání, nepravidelná menstruace