Červnové aktuality

Červen je ve znamení redukce mého portfólia a působení, tak se pojďme podívat, co se mění.

Už je to tady, vracím se z Bali…tedy alespoň na chvíli 🙂

Mnozí z vás na tuhle zprávu čekali už dlouho. Tak tedy, vracím se na konci července, takže se již nyní můžete objednávat na osobní konzultace na srpen – emailem a nebo mi pošlete zprávu. Už se na vás všechny moc těším.

Působení na Facebooku

Minulé dva měsíce jsem vás lákala do své FB skupiny, takže teď si asi budete myslet, že jsem se úplně zbláznila, když vám řeknu, že veškeré své působení na FB budu postupně směřovat jen a pouze na svůj osobní profil …..ALE, mám k tomu dobrý důvod! A to, že již nechci tříštít ani vaší a ani svou pozornost mezi svůj osobní profil, FB stránku a FB skupinu. Takže všechny FB aktivity, postupně přesunu jen na svůj osobní profil, kde bude pěkně vše na jednom místě tak, aby vám nic neuniklo a nemuseli jste mě sledovat na 3 místech zároveň. Jedinou výjimkou je skupina pro experiment – síla 8, ta zůstává beze změny. Doufám, že to chápete a že vám to dává smysl. 

 

Ruším některé služby – poslední možnost je využít

Můj pobyt na Bali mi přinesl trochu nadhled na mé konzultace a já se rozhodla udělat v nich několit změn. První z nich jste mohli zaregistrovat v květnových aktualitách, kde jsem vám představila novou službu početí. Info k ní najdete zde. A teď je čas některé služby naopak zredukovat. Takže od srpna ruším testování minerálu a testování potravinových alergiíjako samostatné služby (ty už budou pouze součástí mého nového programu – o tom se dozvíte více níže). Ale protože vím, že někteří z vás o toto testování měli zájem, tak vám dávám možnost se ještě do konce července objednat, s termínem nejdéle do konce září. Pokud máte zájem, napište mi sem.

Ruším podcasty
A když už jsme u toho rušení, tak jsem se rozhodla zrušit i své podcasty. I když mi to ze začátku dávalo opravdu smysl, tak jsem se do toho musela nutit – jen přeci jsou to technické záležitosti, které mě osobně úplně netěší. A já vám svou energii raději předám jinak.

Roční mentoring
Největší novinka mého působení v oblasti epigenetiky je tady. Připravila jsem pro vás roční program, který z vás za rok udělá nového člověka. Zdravého, odolného jak fyzicky, tak i psychicky a s návyky, které už vám vydrží po celý život. A to vše pomalu, postupnými kroky a společně. Chcete do toho jít se mou? Zajímá vás víc? Podívejte se sem a nebo si rovnou domluvte telefonát, kde vše společně projdeme.

E-book – Zmrzliny

Tak v Čechách je teď zrovna větší teplo než na Bali, takže vám nějaké to letní osvěžení určitě přijde vhod. Takže jen pro připopenutí pro ty, co minulý měsíc nezaregistrovali. Nový e-book – Zmrzliny #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy je na světě. Najdete zde 21 snadných a skvělých receptů na zmrzliny, nanuky a sorbety. A samozřejmě, že z dostupných surovin. Více informací a objednávky zde.

Kurz testování virgulí – termíny na srpen
Tak a konečně budou i kurzy virgule, věřím, že tahle novinka většinu z vás potěší, spolu s ročním mentoringem, úplně nejvíc. Bude kurz pro začátečníky 9.8. od 17 h a i pro pokročilé 23.8. od 17h.  Aktuální termíny pak vždy najdete tady na webu, kde se můžete i přihlásit.

Objednávka tinktur
Tento měsíc tinktury objednávat nebudeme, zase až v červenci. 🙂

Miluji zdravý životní styl. Mou největší vášní je epigenetika, která naprosto změnila můj život. Díky tomu dnes vím, jak sebe a své nejbližší udržet ve zdraví a jaké potraviny jsou pro každého z nás ty nejvhodnější. Ukazuji lidem, jak vzít zdraví do vlastních rukou a být sami sobě lékařem. Jsem autorkou e-booku zdarma 9 tipů, jak si udržet či navrátit zdraví aneb epigenetika v praxi a také Kuchařky #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy . Můj příběh si můžete přečíst zde >>.

Odeslat komentář

Resveratrol - víno nejen na kuráž
FRANTIŠEK - borélie, anémie, lymfatický systém, zažívání