Červencové aktuality

V červenci máme opět hodně novinek, tak pojďme na to.

Už je to tady, jsem zpět z Bali…tedy alespoň na chvíli 🙂

Mnozí z vás na tuhle zprávu čekali už dlouho. Tak tedy, před týdnem jsem přiletěla, takže se již nyní můžete objednávat na osobní konzultace na srpen – emailem a nebo mi pošlete zprávu. Už se na vás včechny moc těším.

Ruším některé služby – poslední možnost je využít

Můj pobyt na Bali mi přinesl trochu nadhled na mé konzultace a já se rozhodla udělat v nich několit změn. První z nich jste mohli zaregistrovat v květnových aktualitách, kde jsem vám představila novou službu početí. Info k ní najdete zde. A teď je čas některé služby naopak zredukovat. Takže od srpna ruším testování minerálu a testování potravinových alergií, jakou samostatné služby (ty už budou pouze součástí mého nového programu – o tom se dozvíte více níže). Ale protože vím, že někteří z vás o toto testování měli zájem, tak vám dávám možnost se ještě do konce července objednat, s termínem nejdéle do konce srpna. Pokud máte zájem, napište mi sem.

Budu zdražovat
Za poslední rok jsem vypozorovala jednu zajímavou věc a to, že pro klienty, pro které je náročnější si nějakou službu pořídit si jí daleko více váží a v případě mých konzultací se i daleko více snaží. No a tak mají logicky i lepší výsledky a to chceme všichni. Takže jsem s rozhodla, že od srpna své služby zdražím, tak abych vás ještě více namotivovala převzít zodpovědnost do svých rukou a ze společných konzultací vytěžit, co nejvíce. Pro mé stávající klienty, ktečí by ještě rádi využili stávajících cen, nabízím do 5.8. balíček 3 libovolných konzultací ještě za původní cenu. Zájemci pište. Je to poslední šance!

Roční mentoring
Největší novinka mého působení v oblasti epigenetiky je tady. Připravila jsem pro vás roční program, který z vás za rok udělá nového člověka. Zdravého, odolného jak fyzicky, tak i psychycky a s návyky, které už vám vydrží po celý život. A to vše pomalu, postupnými kroky a společně. Chcete do toho jít se mou? Zajímá vás víc? Dejte mi vědět a já s vámi vše ráda proberu po telefonu. Do 15. srpna za zavádějící cenu.

E-book – Zmrzliny

Tak v Čechách je teď zrovna větší teplo než na Bali, takže vám nějaké to letní osvěžení určitě přijde vhod. takže jen pro připopenutí pro ty, co minulý měsíc nezaregistrovali. Nový e-book – Zmrzliny #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy je na světě. Najdete zde 21 snadných a skvělých receptů na zmrzliny, nanuky a sorbety. A samozřejmě, že z dostupných surovin. Více informací a objednávky zde.

Kurz testování virgulí – termíny na srpen
Jen pro připomenutí – jak jsem psala již minulý měsíc, tak v srpnu budou opět kurzy virgule a to v těchto termínech: kurz pro začátečníky 9.8. od 17 h v Praze, dále 14.8. od 14 speciální výjezdový kurz v krásném prostředí Lesního centra u Rakovníka, navíc s možností spojení s kakaovou ceremonií a rapé (za příplatek) a kurz pro pokročilé 23.8. od 17h. Aktuální termíny pak vždy najdete tady na webu, kde se můžete i objednat. 

Láska z Bali
Možná to už někteří víte, ale já se na Bali zamilovala až po uší. A protože jsem si tuhle mojí lásku nemohla nechat jen pro sebe, tak se o ni s vámi rozdělím. A o čem, že to mluvím? O oblečení značky Blood and Bone a to jak pro ženy, tak i pro muže. Najdete ho nově na mém e-shopu v sekci Móda Ve stylu Bali. Na své si příjdou, jak ženy, tak i muži. Ale varuji vás, je to závislost. Dnes jsem klientce předala 8 kousků a další má zamluvené. A věřte mi, že i když vás možná na první pohled nenadchne, tak až si ho příjdete osahat a vyzkoušet, tak nebude vědět, který kousek si vybrat dřív. Těším se na Vás v Karlíně a nebo na e-shopu.

Objednávka tinktur
Tento měsíc opět objednávám tinktury, takže pokud vám něco dochází a máte zájem doplnit zásoby, tak mi napište do 5.8.  🙂

Miluji zdravý životní styl. Mou největší vášní je epigenetika, která naprosto změnila můj život. Díky tomu dnes vím, jak sebe a své nejbližší udržet ve zdraví a jaké potraviny jsou pro každého z nás ty nejvhodnější. Ukazuji lidem, jak vzít zdraví do vlastních rukou a být sami sobě lékařem. Jsem autorkou e-booku zdarma 9 tipů, jak si udržet či navrátit zdraví aneb epigenetika v praxi a také Kuchařky #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy . Můj příběh si můžete přečíst zde >>.

Odeslat komentář

OMEGA 3 - maximálně prospěšné kyseliny
Martina se synem Tobiášem - zažívání, únava, kašel