Aktuality září

Zvídavé září.

V zaří na vás mám pár otázek, tak budu moc ráda, pokud se zapojíte, zodpovíte mi je a pomůžete mi tak si udělat ve věcech víc jasno. Předem moc děkuji za váš čas.

Chystám se na dovolenou 🙂

Možná si říkáte, už zas?! Vždyť se teď vrátila z Bali…

Ale tentokrát plnohodnotnout, bez počítače, bez konzultací….a to v termínu od 14.10. do 9.11. No upřímně, budete mi chybět. Ale veřím, že načerpám síly a inspiraci, kterou vám pak budu moci předávat dál. Pokud byste mě však chtěli do té doby, než odletím, ještě vidět, mám pár posledních termínů. Na celkovou diagnostiku už jen jeden. Takže neváhejte. 

Konference sama sebou 

Bylo mi ctí přijmout pozvání na konferenci Sama sebou, kde budu mít 24.10. přednášku na téma: Jaká tajemství vašeho těla odhalí virgule. Pokud vás přednáška zaujala, můžete se zdarma zaregistrovat a sledovat jí, i spolu s dalšími, na www.somsamasebou.sk . Věřím, že celá konference pro vás bude velkou inspirací.

Ve víně je pravda, nyní se slevou 10%

To, že miluju dobrá vína už asi většina z vás ví :-). A proto mě velmi potěšilo, že se mi pro vás podařilo domluvit slevu 10% na (nejen) moje nejoblíbenější vína ze Sardinie ve Wine and Gallery. A mě by zajímalo, jestli je pro vás tato sleva přínosem, zda byste rádi měli slevu na např. 2 vybraná vína a nebo celý rok permanetní slevu na zhruba 10 vín. Dále by mě zajímalo, zda vám vyhovuje objednávat přes formulář a nebo byste raději objednali přímo na eshopu a vložili slevový kód. Budu moc ráda za váš názor, který můžete vyplnit v tomto formuláři. Děkuji.

Roční spolupráce – tak trochu online a dostupněji
Minule jsem vám psala o mém novém roční programu, který z vás za rok udělá nového člověka. Zdravého, odolného jak fyzicky, tak i psychicky a s návyky, které už vám vydrží po celý život. Vše snadno a prakticky, s přihlédnutím na vaše možnosti. Tento program je však z kapacitních důvodů jen pro několik z vás. Přemýšlela jsem tak, jak tuto možnost poskytnout více lidem a za výhodnější cenu, protože mi dává opravdu smysl. A přišla na to! 🙂 Část programu přesunu online a požádám o spolupráci kolegy, kterým věřím a kteří jsou v dané oblasti jedny z nejlepších, které znám a mám osobně vyzkoušené. Samozřejmě vše bude maximálně individuální pro vaše nejlepší výsledky. Začínáme už v listopadu. Navíc do 15.10. můžete získat program za zavádějící cenu. Takže pokud vás roční spolupráce zajímá (ať už pouze osobní a nebo částečně online), ráda vám vše vysvětlím po telefonu. Dejte mi vědět. Budu se těšit.

Chcete online webináře?

Přemýšlím na tím, že bych dělala pravidelně online webináře na různá témata. A opět mě zajímá, zda byste to uvítali a případně na jaká témata. Prosím a hlasovaní v dotazníku zde.

Léčení záměrem – hledám další dobrovolníky

Nechala jsem se inspirovat Lynne McTaggart a vytvořila skupinu, se kterou pravidelně každý týden léčíme záměrem. Léčit či harmonizovat se nechá cokoliv – vztahy, hojnost, práce, ale my se zaměřujeme především na zdraví. Pokud vás to oslovilo, ráda vás přivítám v naší FB skupině, kde se dozvíte vše potřebné. Stačí vstoupit. Těším se uvnitř skupiny Experiment – síla osmi.

Platba předem – pro připomenutí

Vzhledem k mému vytížení se snažím co nejvíce zefektivnit svou práci a tak jsem se rozhodla, že od 1.9. budou veškeré platby za konzultace účtovány předem a to i u stávajících klientů. V současné době mi totiž zabere spoustu času dohledávání plateb a zjišťování, co již bylo uhrazeno a co ne. A je v tom trochu zmatek. Děkuji, že to chápete.

Kurzy testování virgulí 
Stále je velký zájem o kurzy testování virgulí, takže jen pro pořádek: všechny termíny, jak pro základní, tak i pro pokročilý kurz najdete vždy aktuálně na webu přímo v objednávce. Jen připomínám, že pokud by vám termín nevyhovoval, tak můžete využít individuálního kurzu pro 4 osoby a to v termínu, který si spolu domluvíme.

Rozmohl se nám tady takový nešvar…

Za poslední dva měsíce se několikrát stalo, že se někdo přihlásit na kurz virgule nebo na konzultaci a na poslední chvíli to zrušil. A proto bych ráda upozornila, že pokud se přihlásíte, tak vaše účast je závazná bez nároku vrácení peněz, takže termín si vždy dobře rozmyslete. 

U kurzů jsem pak vždy nucena kvůli jednomu člověku zrušit celý kurz, a přesouvat ho jinam, čímž mi nastává zbytečná práce a zklamání u ostatních účastníků. Což opravdu nechci. Takže pokud na kurz nemůžete dorazit, pošlete, prosím alespoň náhradu.

U termínů konzultace v závažných případech bude možné 1 posun termínu na osobu. Termín bude potvrzen po obdržení platby.

Moc Vám děkuji za pochopení a spolupráci.

Objednávka tinktur
Tento měsíc budu objednávat tinktury. Takže pokud máte o některé zájem, tak mi prosím napište do 3.10. Další budu objednávat až po mím návratu z Peru.

Miluji zdravý životní styl. Mou největší vášní je epigenetika, která naprosto změnila můj život. Díky tomu dnes vím, jak sebe a své nejbližší udržet ve zdraví a jaké potraviny jsou pro každého z nás ty nejvhodnější. Ukazuji lidem, jak vzít zdraví do vlastních rukou a být sami sobě lékařem. Jsem autorkou e-booku zdarma 9 tipů, jak si udržet či navrátit zdraví aneb epigenetika v praxi a také Kuchařky #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy . Můj příběh si můžete přečíst zde >>.

Odeslat komentář

GURMAR - bojovník s vysokým cukrem
Monika - ekzémy, štítná žláza, tenisový loket, zánět v kotníku, únavový syndrom