Aktuality květen

V tuto chvíli jsem měla být v Portugalsku, užívat si sluníčka a surfovat na vlnách, vše je ale jinak….naštěstí  to se netýká aktualit…..takže tentokrát spíše pro připomenutí a jeden návrh.

Epivíkend

Ráda bych upřesnila informace k mému epivíkendu, na který už se moc těším. Termín je 29.-31.7. Příjezd v pátek odpoledne/k večeru a návrat v neděli odpoledne. Těšit se můžete na jedno epigenetické téma, které si sami zvolíte a během víkendu ho důkladně rozebereme a převedeme do praxe. Vyzkoušíme si různé rituály, včetně mé oblíbené kakaové ceremonie. Každý den začneme vědomým cvičením za vedení profíka, chybět nebudou meditace, hry, spousta dobrého jídla bez cukru, lepku a laktózy a samozřejmě ochutnáme i má nejoblíbenější vína plná resveratrolu. Zavádějící cena 6666 Kč + DPH zahrnuje celý pobyt, včetně ubytování a jídla a pití a je platná pouze do 3.6. V tuto chvíli zbývá už jen 6 volných míst. Pro koho budou?

Jestli chcete zažít i vy pohodový a zároveň nabušený víkend, plný boží energie, zasazený do krásné přírody, tak mi napište email a já vám místo rezervuji.

Online podpora pro vás – měli byste zájem?

Na základě vašich potřeb zvažuji adhoc online podporu. Často se stává, že potřebujete řešit nějaké neduhy vcelku akutně a nemůžete čekat na další konzultaci. Což chápu a snažím se vyjít vašim potřebám vstříc, jenže ne vždy je to ideální. Nejsem k dispozici stále (a upřímně ani být nechci :-)), a tak nemohu odpovědět hned a pak třeba i zapomenu, že jste psali (hlavně, když jsem si zprávu přečetla a neměla prostor hned řešit). Často se to stává v době, kdy mám jinou schůzku nebo když mi chodí zprávy o víkendu nebo kolem půlnoci. Takže mě napadlo jedno takové elegantní řešení. Co byste řekli tomu, že bych vám věnovala řekněme 30 min každý den v pravidelný čas, který byste mohli využít pro vaše adhod situace. Vy byste tak věděli, kdy můžete čekat odpověd a já bych neměla hlavu, jak balón z toho, jestli jsem někomu nezapomněla odepsat. Pro jednoduchost by vše bylo řešeno paušálním poplatkem. Dejte mi, prosím, vědět v tomto krátkém dotazníku, co na to říkáte. Služba by byla pouze pro stávající klienty. Moc děkuji.

Bachovy esence 

V dubnu jsem dokončila svůj certifikát na práci s Bachovými esencemi, který krásně doplňuje mé služby a my se spolu, kromě fyzických nerovnováh, můžeme podívat více i na vaše negativní emoce, na vaše strachy a přesvědčení a zapracovat na nich velmi příjemnou formou. Tak kdo už se těší? Mám z toho opravdu velkou radost. Sama mám vše osobně vyzkoušené a nyní už mám první skvělé reference od prvních z vás. Takže, kdo by měl zájem se se mnou podívat na některý ze svých strachů, stačí mi napsat email. Esence namíchám přesně na míru pro vás a nakonec ještě otestuji, zda vše sedí, tak jak má. Cena je 1250 Kč + DPH (konzultace + namíchaná esence). Pro klienty, kteří se mnou uzavčou dlouhodobou spolupráci bude nově práce s Bachovými esencemi součástí.

Sleva na dobroty – připomenutí

Dalším překvapením je navázání spolupráce s MámeChuť Raw & Bio e-shop, kde najdete skvělé a zdravé potraviny, mimo jiné i kvalitní cejlonskou skočici, kterou vám velmi často doporučuji. Podařilo se mi pro vás domluvit slevu 4%, stačí při objednání zadat slevový kód ZP4. Věřím, že vás sleva potěší.

15 min konzultace zdarma pokračuje

I v květnu nabízím pro 5 zájemců 15min konzultaci zdarma. Takže pokud váháte, zda je pro vás nějaká má služba ta pravá nebo jste již mým klientem a potřebujete něco lehce doladit a nechce se Vám čekat na další konzultaci, můžete této příležitosti využít. Tyto konzultace budou platit do odvolání.  A pro každého pouze jednou. V případě zájmu se můžete přihlásit zde.

Objednávka tinktur
V květnu tinktury objednávat nebudu, dalšé objednávka bude až v červnu.

Miluji zdravý životní styl. Mou největší vášní je epigenetika, která naprosto změnila můj život. Díky tomu dnes vím, jak sebe a své nejbližší udržet ve zdraví a jaké potraviny jsou pro každého z nás ty nejvhodnější. Ukazuji lidem, jak vzít zdraví do vlastních rukou a být sami sobě lékařem. Jsem autorkou e-booku zdarma 9 tipů, jak si udržet či navrátit zdraví aneb epigenetika v praxi a také Kuchařky #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy . Můj příběh si můžete přečíst zde >>.

Odeslat komentář

Pavel - močový měchýř, syndrom propustného střeva, dýchání
Červnový herbář - tenké střevo