Aktuality duben

Hurá na dubnové aktuality…plné překvapení

Dubnové překvápko – je to tady!

V březnu jsem vám slibovala překvápko, tak pojďme na něj. Už jsem nemohla dospat…V dubnu dokončím svůj certifikát na práci s Bachovými esencemi, který krásně doplní mé služby a my se spolu, kromě fyzických nerovnováh, budeme moci podívat více i na ty psychické, na vaše strachy a přesvědčení a zapracovat na nich velmi příjemnou formou. Tak kdo už se těší? Já vůbec nedokážu popsat, jak velkou radost z toho mám. A tak všem, kdo by měl zájem se se mnou podívat na některý ze svých strachů, nabízím do konce dubna zaváděcí cenu 777 Kč (konzultace + namíchaná esence). Stačí mi napsat email.

Sleva na dobroty

Dalším překvapením je navázání spolupráce s MámeChuť Raw & Bio e-shop, kde najdete skvělé a zdravé potraviny, mimo jiné i kvalitní cejlonskou skočici, kterou vám velmi často doporučuji. Podařilo se mi pro vás domluvit slevu 4%, stačí při objednání zadat slevový kód ZP4. Věřím, že vás sleva potěší.

15 min konzultace zdarma pokračuje

I v dubnu nabízím pro omezený počet zájemců 15min konzultaci zdarma. Takže pokud váháte, zda je pro vás nějaká má služba ta pravá nebo jste již mým klientem a potřebujete něco lehce doladit a nechce se Vám čekat na další konzultaci, můžete této příležitosti využít. Tyto konzultace budou platit do odvolání. Zatím každý měsíc pro 10 z vás. A pro každého pouze jednou. V případě zájmu se můžete přihlásit zde.

Zvýhodněné balíčky už jen do konce dubna

Připomínám, že do konce dubna můžete přednakoupit balíčky 3 nebo 6 konzultací s kuchařkou. S tím, že termíny konzultací si můžete rozplánovat po celý rok. Od května ceny všech mých služeb povyskočí o DPH. V případě zájmu mě kontaktujte na email: epigenetika@seznam.cz.

Komlexní hubnutí – pro připomenutí

Začíná být krásně a my pomaluju odhalujeme naše těla a spousta lidí kolem mě začíná řešit nějaké to kilo navíc, popřípadě lepší vyrýsování. To mě inspirovalo oslovit mou skvělou trenérku Báru, se kterou jsme sestavily naprosto unikátní program Komplexní hubnutí. Nejen, že se podíváme na příčinu toho, proč máte nějaké to kilo navíc, ale také dáme tělo do rovnáhy, zjistíme, které potraviny jsou pro vás ty nejlepší a podpoří Vaše výsledky, ale také se podíváme na Váš neurotyp, podle kterého vám Bára doporučí to nejvhodnějšíí cvičení právě pro vás a také v té nejlepší délce a četnosti. Takže, jak už jste zvyklí, opět vše pěkně individuálně a na míru pro vás. Pokud to s Vámi rezonuje, napište mi a já vám povím podrobnosti. Bude to pecka! Těším se na Vaše vyrýsovaná těla.

Objednávka tinktur
Tento měsíc budu objednávat tinktury, pokud potřebujete, napište mi do 28.4. 

Miluji zdravý životní styl. Mou největší vášní je epigenetika, která naprosto změnila můj život. Díky tomu dnes vím, jak sebe a své nejbližší udržet ve zdraví a jaké potraviny jsou pro každého z nás ty nejvhodnější. Ukazuji lidem, jak vzít zdraví do vlastních rukou a být sami sobě lékařem. Jsem autorkou e-booku zdarma 9 tipů, jak si udržet či navrátit zdraví aneb epigenetika v praxi a také Kuchařky #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy . Můj příběh si můžete přečíst zde >>.

Odeslat komentář

Adéla - bolestivá menstruace, únava
Květnový herbář - srdce