Aktuality březen

V březnu máme spoustu novinek, tak pojďme na ně…

Víkendové pobyty s epigenetikou

Někteří z vás ví, že jsem před nějakou dobou organizovala zájezd s epigenetikou na Bali. Bohužel tomu doba nepřála a zájezd se nekonal. A vzhledem k tomu, že je Bali stále zavřené, tak to ještě nějakou dobu nepůjde. No a protože se mě čas od času někdo zeptá, zda neplánuji něco podobného třeba v Čechách, tak bych se vás chtěla zeptat, zda by o to byl zájem. Zatím je moje představa taková, že by se jednalo o víkendový pobyt v přírodě, vždy na jedno konkrétní epigenetické téma, na které bychom se podívali a já bych vám dala tipy, jak s ním naložit – jednoduše a prakticky (však už mě znáte). Určitě bych ráda zařadila i meditace, cvičení, dobré a zdravé jídlo (některé bychom si mohli i společně uvařit sami), hrátky s virgulí, rituály. Sdílení a podporu beru jako samozřejmost. Pokud chcete, dejte mi vědět níže. Moc vám děkuji.

Zajímaly by vás pobyty s epigenetikou?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Na jak dlouho?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Jaká témata by vás nejvíce zajímala?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Chtěli byste případně spojit i s kurzem vaření?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Jak často byste pobyt uvítali?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Komlexní hubnutí

Začíná být krásně a my pomaluju odhalujeme naše těla a spousta lidí kolem mě začíná řešit nějaké to kilo navíc, popřípadě lepší vyrýsování. To mě inspirovalo oslovit mou skvělou trenérku Báru, se kterou jsme sestavily naprosto unikátní program Komplexní hubnutí. Nejen, že se podíváme na příčinu toho, proč máte nějaké to kilo navíc, ale také dáme tělo do rovnáhy, zjistíme, které potraviny jsou pro vás ty nejlepší a podpoří Vaše výsledky, ale také se podíváme na Váš neurotyp, podle kterého vám Bára doporučí to nejvhodnějšíí cvičení právě pro vás a také v té nejlepší délce a četnosti. Takže, jak už jste zvyklí, opět vše pěkně individuálně a na míru pro vás. Pokud to s Vámi rezonuje, napište mi a já vám povím podrobnosti. Bude to pecka! Těším se na Vaše vyrýsovaná těla.

15 min konzultace zdarma

Minulý měsíc se mi osvědčilo nabídnout v rámci narozenin 15min konzultaci zdarma. Takže pokud váháte, zda je pro vás nějaká má služba ta pravá nebo jste již mým klientem a potřebujete něco lehce doladit a nechce se Vám čekat na další konzultaci, můžete této příležitosti využít. Tyto konzultace budou platit do odvolání. Zatím každý měsíc pro 10 z vás. A pro každého pouze jednou. V případě zájmu se můžete přihlásit zde.

A zase to DPH!

Vím, že už to tu jednou bylo, ale tentokrát už se snad nic nezmění. V březnu padám do plátcovství DPH, což se projeví na cenách mých služeb a některých produktů, ke kterým bude přičtena 21% DPH (netýká se extraktů). Zároveň ale pokud i vy jste plátci DPH, tak si daň budete moci odečíst a cena tak pro vás zůstane stejná. Vím, že mnohé z vás tato zpráva asi nepotěší. A tak jsem se rozhodla vám dát možnost si do konce dubna přednakoupit balíčky 3 nebo 6 konzultací s tím, že termíny si můžete rozplánovat po celý rok. V případě zájmu mě kontaktujte na email: epigenetika@seznam.cz.

Kurz testování virgulí – nový koncept

V blízké době se chystám změnit celý koncept mých kurzů testování virgulí, takže pokud chcete využít kurzů ve stávající podobě, máte jednu z posledních příležitostí. Kurz pro začátečníky totiž bude 4.4. v 17 hod. V případě zájmu najdete víc info a možnost objednání kurzu zde.

Webináře s klienty

Už nějakou dobu se mi honí v hlavě myšlenka vytvoření pravidelných webinářů, kde bych sdílela příběhy mých klientů, jejich cestu, motivaci, zdary a výzvy. A vy byste měli možnost se jich i na cokoliv zeptat. Zajímalo by vás to? Dejte mi, prosím vědět. Děkuji.

Máte zájem o webináře s klienty?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Dubnové překvápko

A už nyní bych vás ráda nalákala na dubnové aktuality, kde vám povím o jednom překvápku, ze kterého mám neskutečnou radost a které pomůže ještě větší komplexitě mých služeb. 🙂

Objednávka tinktur
Tinktury jsou naskladněni, pokud nějaké potřebujete, ozvěte se. Další objednávka bude na konci dubna.

Miluji zdravý životní styl. Mou největší vášní je epigenetika, která naprosto změnila můj život. Díky tomu dnes vím, jak sebe a své nejbližší udržet ve zdraví a jaké potraviny jsou pro každého z nás ty nejvhodnější. Ukazuji lidem, jak vzít zdraví do vlastních rukou a být sami sobě lékařem. Jsem autorkou e-booku zdarma 9 tipů, jak si udržet či navrátit zdraví aneb epigenetika v praxi a také Kuchařky #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy . Můj příběh si můžete přečíst zde >>.

Odeslat komentář

Jirka – slepé střevo, tinitus, únava, nadváha
Ostropestřec mariánský - zázračný bodlák