Květnové aktuality

Co nového v květnu?

 

Můj příběh na Bali nekončí – ale to už není nic nového 🙂

Rozhodla jsem se si koupit nová víza, což znamená, že na Bali ještě minimálně do srpna zůstanu. Konzultace tedy zůstávájí prozatím online, ale to už vás nepřekvapí. Na osobní konzultace už se těším šíleně moc, protože těch tu mám opravdu pomálu. Objednat se můžete nejlépe přes sms, mailem a nebo zavolejte přes WhatsApp (díky časovému posunu ideálně mezi 10-14h). Stejně tak, pokud budete potřebovat nějaké extrakty či tinktury. Moje skvělá kolegyně vám je odešle.

Už jste ve FB skupině? 

Od května ožila má FB skupina, která slouží k vašim dotazům ohledně zdraví, můžete zde také klást doplňující otázky ke konzultacím a nebo sdílet vaše pocity a úspěchy, kterých jste dosáhli. Těšit se můžete také na soutěže a rozhodla jsem se zařadit i pravidelné výzvy. Tak kdo tam ještě není, tak pojďte do toho. Uvidíme se tady.

Léčení záměrem úspěšně odstartováno

Jsem nadšená, že se podařilo dát dohromady skupinu pro „léčení“ záměrem. Máme za sebou první energetické léčení a bylo to super. Zpětná vazba od první účastnice, které jsme záměr vysílali byla, že je to neuvěřitelné až děsivé. 🙂 Takže pokud se mezi vámi najde ještě někdo, koho by to zajímalo, dám vám ještě šanci se přidat. V případě zájmu napište mi na můj email info@zdenaplavcova.cz. Těším se na další společnou práci.

Nová konzultace – Připravte se na početí

Jsem moc vděčná za to, jak mě motivuje k novým věcem. Konzultace Připravte se na početí vznikla totiž na váš popud. Jsem nadšená, že budu moci pomoci budoucímu tvorečku dostat se na svět v nejlepší možné kondici. Protože to, v jakém zdravotním a psychyckém stavu jsou rodiče při početí, ovlivní zdravotní stav potomka zcela zásadně. Více ke konzultaci najdete zde.

Nový e-book – Zmrzliny

I když je v Česku počasí stále spíše aprílové, tak věřím, že léto už tu bude co by dup. No a nevím, jak vy, ale já mám s létem spojené zmrzlinové radovánky. A proto přicházím s novým e-bookem – Zmrzliny #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy. Najdete zde 21 snadných a skvělých receptů na zmrzliny, nanuky a sorbety. A samozřejmě, že z dostupných surovin. Více informací a objednávky zde.

Objednávka tinktur
Tento měsíc tinktury objednáváme. Vaše požadavky můžete zasílat do 5.6. a to buď mailem nebo sms.

Testování korona

Stále platí má nabídka na testování na korona vir za symbolickou cenu 300 Kč na osobu a s tím spojené vytestování extraktů a tinktur na míru pro vás, a to buď jako prevenci a nebo léčbu. V případě potřeby mi napište nebo zavolejte přes WHatsApp.

Miluji zdravý životní styl. Mou největší vášní je epigenetika, která naprosto změnila můj život. Díky tomu dnes vím, jak sebe a své nejbližší udržet ve zdraví a jaké potraviny jsou pro každého z nás ty nejvhodnější. Ukazuji lidem, jak vzít zdraví do vlastních rukou a být sami sobě lékařem. Jsem autorkou e-booku zdarma 9 tipů, jak si udržet či navrátit zdraví aneb epigenetika v praxi a také Kuchařky #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy . Můj příběh si můžete přečíst zde >>.

Odeslat komentář

KVĚTNOVÝ HERBÁŘ
Marcela s dětmi - diabetes, homocystein, štítná žláza, anémie