Marcela s dětmi – diabetes, homocystein, štítná žláza, anémie

Co vás ke mně přivedlo, Marcelo, a jak jste se o mně vlastně dozvěděla?

Prvotně nás přivedla nemoc dcery, cukrovka 1. typu. Doporučení na Vás jsme dostaly od kouče Ondry Calábka.

 

V jaké situaci jste se nacházela, když jste mě navštívila poprvé? A překvapila vás konzultace něčím?

Situace byla zoufalá. Hledali jsme různé alternativy léčby diabetu mé dcery Káji a jsem šťastná, že jsme narazili na vás. Vše, co říkáte, mi dává smysl. První návštěva mě překvapila mile – příjemné místo, klidná atmosféra, pocit bezpečí. A taky to, že dcera dvouhodinovou konzultaci skvěle zvládla. Líbila se jí virgule, byla nadšená z toho, jak funguje. Odcházela jsem s pocitem, že jsme v dobrých rukou. To je i důvod, proč jsem k Vám přivedla i svého syna Filipa, který měl problémy se štítnou žlázou.

 

Co pro vás bylo nejtěžší, co se týče doporučení, která jste ode mě dostaly?

Nejtěžší bylo změnit jídlo. Hlavně sladké, s tím bojujeme doteď.

 

Pamatujete si, kdy nastala první změna a jaká změna to byla?

Pamatuju si, jak jste dceři testovala homocystein. Říkala jste, že hodnoty má vysoké, i když nevíte přesné číslo. Asi po dvou měsících od první návštěvy u vás jsme šli na krev a doktorka byla překvapená, že dcerka má hodnoty homocysteinu jako zdravé dítě. Synovi se zase hodně upravila štítná žláza. Na poslední kontrole u lékaře mu vyšlo, že má teď protilátky úplně v pořádku. 

 

Jak to cítíte teď? Splnily konzultace vaše očekávání?

Vždycky když přijdeme k vám na konzultaci, vidím tam obrovský posun. Jako cíl pořád vidím úplné uzdravení.

 

Doporučila byste něco lidem, kteří váhají, zda za mnou přijít?

Ať určitě neváhají, konzultaci doporučuju. Přijde mi skvělé, že testujete všechny orgány zároveň i s jídlem.

 

Pomohlo by Vám něco vědět předtím, než jste ke mně přišla?

Ani ne, protože já jsem si Vás vygooglila a prostudovala, jak konzultace vypadá.

 

Chtěla byste ještě něco dodat?

Myslím, že jste člověk na správném místě. Umíte lidi povzbudit i uklidnit a toho si moc cením.

íběh Marcely z mého pohledu

Marcela mě vyhledala především kvůli diabetu své dcery Káji. Během konzultace jsme zjistily, že kromě oslabené slinivky má Kája v těle chronický zánět, zažívání v nerovnováze, dále že má propustné střevo, oslabenou imunitu, těžké kovy a velký deficit hořčíku.

Sumplementace pro Káju

Pro Káju jsem na míru vytestovala extrakty, které jí na její nerovnováhy seděly nejlépe – byla to kombinace Boswellie Serrata, Omega 3 a Gurmaru, který měl zásadní vliv na činnost její slinivky. K tomu jsem jí doporučila směs bylin zaměřený především na eliminaci zánětu a srovnání zažívání. Dále pak čaj na posílení imunity. A také kuřecí vývar a probiotika vyt,estovaná na míru, na propustné střevo.

Co Kája změnila?

Kája začala užívat vytestované exktrakty, každé ráno zařadila kuřecí vývar a probiotika na spravení propustného střeva. Také upravila stravu dle vytestovaných potravin pro ni na míru. Omezit cukr pro ní byla největší výzva, ale s Kuchařkou #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy to šlo podstatně lépe.

 

Jaký byl výsledek?

Pamatuji si, jak mi po pár dnech volala Marcela a říkala, že už markantně snížili užívání inzulínu. A to jsou přesně tyhle chvíle, kdy si říkám, že má moje práce ohromný smysl a já jsem za to opravdu vděčná. 

Po zhruba 3 měsících se podařilo

 • velmi znatelně eliminovat zánět v těle
 • srovnat zažívání
 • spravit propustné střevo
 • zlepšit imunitu
 • zbavit se těžkých kovů
 • zlepčit stav slinivky zhruba o 30%
 • a mnoho dalšího

Z těchto pokroků jsem měla ohromnou radost. Kája je důkazem toho, že i když člověk změní alespoň pár věcí k lepšímu, tak to má zásadní vliv na naše zdraví. Káťa nebyla zcela důsledná a i přesto byly prokroky markatní. V naší cestě pokračujeme dál.

Po té, co Marcela viděla pokroky u Káti, rozhodla se ke mě přivést i svého syna Filipa se sníženou štítnou žlázou a únavou. Nechtěla se totiž smířit s tím, že by měl začít brát hormony.

Filip měl v nerovnováza kromě štítné žlázy, podobně jako Kája, zažívání, měl propustné střevo a oslabenou imunitu. Byl ve stresu, což mu oslabovalo nadledvinky. Dále byl anemický, měl málo serotoninu a nedostatek hořčíku.

Suplementace pro Filipa

Filipovi jsem vytestovala tinktury na štítnou žlázu, dále jsme zařadili Floradix na doplnění železa, hořčík, směs čajů na zánět a imunitu a z extraktů vit K2 + vit D3 a omega 3, které blahodárně ovlivnili jeho nervový a hormonální systém. A stejně jako Kája si užíval každý den kuřecího vývaru.

Jaké byly výsledky u Filipa?

Podobně jako u Káji (no jeslti to nebude tím, že jsou to sourozenci :-))

 • eliminace zánětu v těle
 • srovnané zažívání
 • spravené propustné střevo
 • zlepšená imunita
 • nadledvinky v rovnováze a především
 • srovnání štítné žlázy

Srovnání štítné žlázy následně potvrdila i Filipova lékařka, což je pro mě vždy taková satisfakce a ukázání toho, že jdou věci dělat i jinak, než na každou neMOC nasazovat chemické léky a tím spíš hormony.

Následně ke mě na konzultaci dorazila i Marcela a nakonec i její muž. Přebírání zodpovědnosti za své zdraví je holt nakažlivé. 🙂

A jakou cestu si vyberete Vy?

Dejte mi vědět, jak vás příběhy mých klientů motivují.

 

 

DODATEK A UPOZORNĚNÍ:

Nepopisuji zde celý zdravotní stav klientů ani veškerá má doporučení.

Nemám žádné lékařské vzdělání a výsledkem mých konzultací jsou pouze doporučení, která klient může či nemusí následovat. Vše je na jeho uvážení a na jeho vlastní zodpovědnost.

Miluji zdravý životní styl. Mou největší vášní je epigenetika, která naprosto změnila můj život. Díky tomu dnes vím, jak sebe a své nejbližší udržet ve zdraví a jaké potraviny jsou pro každého z nás ty nejvhodnější. Ukazuji lidem, jak vzít zdraví do vlastních rukou a být sami sobě lékařem. Jsem autorkou e-booku zdarma 9 tipů, jak si udržet či navrátit zdraví aneb epigenetika v praxi a také Kuchařky #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy . Můj příběh si můžete přečíst zde >>.

Odeslat komentář

Květnové aktuality
ČERVNOVÝ HERBÁŘ - Svatojánské byliny