Jak vypadá konzultace?

Protože se mě velmi často dotazujete, jak vypadá konzultace, jakým způsobem testuji, co vše se nechá zjistit, co je výstupem a jak dlouho to všechno vlastně trvá, tak jsem se rozhodla Vám na tyto otázky odpovědět, aby bylo vše jasné.

Začneme ale pěkně od začátku.

Jak se objednat?
Objednat se můžete přes rezervační formulář na webu, telefonicky, emailem nebo napsáním zprávy na FB. Všechny kontakty najdete zde. Ve většině případů jsem schopna vás vzít do 14 dnů, ale záleží na vašich časových možnostech.

Jak dlouho si mám na konzultaci vymezit?
Pokud se jedná o diagnostiku zdravotního stavu, tak spolu nejčastěji strávíme zhruba 2,5 – 3 hodiny. Záleží na tom, jak moc se zapovídáme . Testování potravin pak zpravidla zabere 1,5 hodiny.

Kolik konzultace stojí?
Základní cena za celkovou diagnostiku je 2000 Kč, za testování potravin pak 1500 Kč, podrobnější informace naleznete v ceníku.

Po příchodu…
Když dorazíte, udělám vám čaj, pustím hudbu, zapálím svíčku. Vyberete si místo k sezení. Vše pro to, abyste se cítili dobře. Pokud chcete, řeknu vám něco o sobě a vysvětlím průběh konzultace.

Jak testuji?
Testuji měděnou virgulí, která mi pomáhá určit, zda a popřípadě kde, je energie (chcete – li aura) vašeho těla v nerovnováze.

Kdo může být testován?
Testován může být kdokoliv. Žena, muž, dítě, zvíře nebo dokonce i rostlina.

Průběh testování…
Jako první se podívám na to, jaké máte otevřené cesty ke snížení homocysteinu. Pokud je totiž homocystein vysoký nedaří se často z nemocí léčit nebo dokonce může být jedním ze spouštěčů nemocí. Po tom zjistím oblasti vašeho těla, kde je energie otočená/narušená a tyto oblasti si zakreslím. Poté, co mám zaznamenány všechny oblasti, kde je nějaká nerovnováha, tak pomocí bylin upřesním, o co konkrétně se jedná. Například, pokud mám zakreslenou oblast břicha, tak prověřím, zda se jedná o zažívání, slinivku, střeva, zánět a podobně. Takto postupně prověřím všechny zakreslené oblasti.

Co je výstupem?
Výstupem je diagnostika Vašeho zdravotního stavu a doporučení k jeho zlepšení pomocí stravy, bylinek a přírodních extraktů. Z konzultace vám zašlu, v případě zájmu, zápis.

Opravdu to funguje?
Moje zkušenost je, že výsledky se dostaví zhruba za 2-3 měsíce. V některých případech i dříve. Vše je individuální a záleží to jen a pouze na vás, na vašem přístupu a na vaší důslednosti. Já vám pouze ukazuji cestu.

Zaujala vás metoda testování? Chcete ji vyzkoušet na vlastní kůži? Objednejte se a uvidíte ten rozdíl!

UPOZORNĚNÍ
Nejsem lékař a ani nemám žádné zdravotní vzdělání. Předávám pouze mé zkušenosti, které jsem za svou praxi nasbírala. Ráda bych upozornila, že nepřebírám žádnou zodpovědnost za zdravotní stav svých klientů a v žádném případě nedoporučuji přestávat s jejich stávající léčbou, kterou doporučil ošetřující lékař a to i přes to, že u většiny klientů, kteří se mnou spolupracovali došlo k výraznému zlepšení zdravotního stavu. To, zda se budete mým doporučením řídit či nikoli, je jen a jen na Vaší zodpovědnosti.

Váš komentář

Jak na nadýmání?
9 tipů, jak se neuhnat, (nejen) když seš na vlastní noze