Dubnové aktuality

Co nového v dubnu?

 

Můj příběh na Bali stále pokračuje a vypadá to, že ještě do června bude

I nadále zůstávám na Bali a i nadále své veškeré konzultace dělám online. A musím říct, že je to čím dál lepší. Ta energie ostrova bohů je prostě nádherná. Takže pokud jste online konzultaci z Bali zatím neměli, tak neváhejte a využijte toho. Objednat se můžete nejlépe přes sms, mailem a nebo zavolejte přes WhatsApp (díky časovému posunu ideálně mezi 10-14h). Stejně tak, pokud budete potřebovat nějaké extrakty či tinktury. Moje skvělá kolegyně vám je odešle.

FB skupina 

Někteří z vás možná vědí, že mám FB skupinu,  ve které jsem nebyla moc aktivní, ale to se od 1.5. změní. Skupina bude sloužit k vašim dotazům ohledně zdraví, budete moci klást doplňující otázky ke konzultacím a nebo sdílet vaše pocity a úspěchy, kterých jste dosáhli. Skupina bude sloužit především jako podporující kruh. Těšit se můžete také na soutěže. Ráda se s vámi potkám tady.

Léčení záměrem 

Nechala jsem se inspirovat Lynne McTaggart a hledám tak 5-12 dobrovolníků, kteří by se mnou rádi vyzkoušeli nový projekt. Jedná se o energetické léčení záměrem. Léčit či harmonizovat se nechá cokoliv – vztahy, hojnost, práce, ale já bych se chtěla zaměřit především na zdraví. Budu velmi ráda, pokud se mezi vámi najde někdo, koho by to zajímalo. Prosím napište mi na můj email info@zdenaplavcova.cz. Děkuji a těším se na nové dobrodružství.

Testování korona

Stále platí má nabídka na testování na korona vir za symbolickou cenu 300 Kč na osobu a s tím spojené vytestování extraktů a tinktur na míru pro vás, a to buď jako prevenci a nebo léčbu. V případě potřeby mi napište nebo zavolejte přes WHatsApp.

Objednávka tinktur v dubnu nebude
V dubnu si dáme od tinktur na chvilku pokoj, další objednávky budou případně až v květnu.

Miluji zdravý životní styl. Mou největší vášní je epigenetika, která naprosto změnila můj život. Díky tomu dnes vím, jak sebe a své nejbližší udržet ve zdraví a jaké potraviny jsou pro každého z nás ty nejvhodnější. Ukazuji lidem, jak vzít zdraví do vlastních rukou a být sami sobě lékařem. Jsem autorkou e-booku zdarma 9 tipů, jak si udržet či navrátit zdraví aneb epigenetika v praxi a také Kuchařky #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy . Můj příběh si můžete přečíst zde >>.

Odeslat komentář

DUBNOVÝ HERBÁŘ - zlato všude kolem
KATKA - zažívací problémy, alergie na laktózu, nedostatek energie, akné