KATKA – zažívací problémy, alergie na laktózu, nedostatek energie, akné

Jak jste se o mně dozvěděla, Katko?

Je to trošku úsměvné. Začalo to totiž tím, že jsem navštívila kartářku kvůli zdravotnímu problému, který mě trápil a se kterým jsem si nevěděla rady. Paní kartářka mě s tím, že je to – jejími slovy – hodně špatný, odkázala na Vás. Znala mě a věděla, že se nechci léčit klasickou cestou. Dlouhá léta jsem pobývala v Motole a moje tělo přestalo přijímat léky. Když jsem se dozvěděla, že Vy pracujete s přírodními produkty, hned jsem souhlasila a objednala se na konzultaci.

 

Chcete upřesnit, co jste řešila za problém?

Každý den ráno, hned po probuzení, jsem se cítila, jako by mi v břiše chodila kočka. K tomu jsem kašlala a chtělo se mi zvracet. V tu dobu jsem ještě ani nesnídala a připadalo mi to tak normální. Tyhle stavy se potom stupňovaly… Nakonec jsem zjistila, že mám alergii na laktózu. To byly důvody, proč jsem se vydala za Vámi.

 

Měla jste od setkání se mnou nějaká očekávání?

Před naším setkáním jsem byla už delší dobu zoufalá a úplně bez energie. Lékaři bohužel nepřišli s ničím, co by mi pomohlo. Před konzultací s Vámi jsem se ale cítila jinak. Intuitivně jsem věděla, že mi pomůžete. Netušila jsem jak. Jen jsem věřila, že to pro mě bude lepší. Potom jste mi vysvětlila postup a já jsem si nejdřív říkala, že to není možné a že se moje intuice musela splést. Nebylo to tak. Začala jsem dodržovat vše, co jste mi po diagnóze doporučila, i když to zpočátku nebylo jednoduché.

 

Co vám připadalo nejtěžší?

Nejtěžší pro mě bylo zvyknout si vypít každé ráno kuřecí vývar, aby se střeva dala zase do pořádku. První tři dny jsem s tím měla opravdu problém, ale potom jsem si zvykla natolik, že jsem zkrátka nevyšla z domu, dokud jsem si ho nevypila.

 

Jak byste zhodnotila diagnostiku – překvapilo vás něco? Něco co jste nevěděla a nečekala, nebo naopak věděla a já jsem vám to potvrdila?

O alergii na laktózu jsem věděla; mléko a mléčné výrobky jsem vysadila už asi před třemi roky. Překvapilo mě ale, jakou neplechu v těle dokáže natropit lepek. A nejen v těle, ale třeba na obličeji. Dlouhou dobu jsem trpěla na akné – sice jsem používala patřičné přípravky, ovšem bez většího efektu. Naopak se mi po nich pleť ještě zhoršovala.

 

Kdy jste na sobě, Katko, pocítila první změnu a jaká to byla?

Už po týdnu jsem se zbavila „kočky v břiše“. A hlavně se mi vrátila energie. Přitom podle lékařů, se kterými jsem několik měsíců ztrátu energie řešila, byly všechny testy naprosto v pořádku…

 

Dokážete popsat, jak se cítíte dneska?

Cítím se mnohem lépe. Mám spoustu energie a už nebojuju s únavou. Věřím, že je to spojené i se změnou jídelníčku.

 

Cítíte na sobě ještě něco, co byste chtěla změnit, co vám nesedí nebo chybí?

Myslím, že je teď všechno v pohodě, až na pár nuancí . Největší krok byl začít jíst bezlepkově. Přineslo to ale své ovoce: přátelé á známí se začali zajímat, co se u mě změnilo, že vypadám o dost mladší a že mi úplně vymizelo akné.

 

Splnila se tedy vaše očekávání? Vyřešilo se všechno tak, jak jste doufala?

Ano, přesně tak. Vlastně jsem pořád příjemně udivená, jak příroda dokáže postavit člověka na vlastní nohy, aniž by musel jít k lékaři. A díky tomu, že v konzultacích s Vámi pokračuju delší dobu, dokážu si sama intuitivně říct, co mi asi chybí nebo co bych mohla sama zlepšit. Protože jsem na vozíku, mívám problémy se spazmy (křečemi) – teď když se ukážou, vím, že mi chybí hořčík, tak si jednoduše navýším jeho dávku.

 

Co byste poradila lidem , kteří se rozhodují, jestli jít touhle přírodní cestou, nebo kteří se obávají, že to nezvládnou?

Všechno se dá zvládnout – je to jenom v hlavě. Věřte, že vím, o čem mluvím. Sedím sice na vozíku, ale z nejhoršího jsem se dostala právě díky tomu, že jsem si v hlavě ujasnila, jaká chci a nechci být. K praktickému lékaři chodím jen na pravidelné kontroly. A zajímavé je, že na nich se nikdy neukázalo, že je něco špatně.

 

Chtěla byste ještě něco dodat?

Nebojte se a jděte do toho. Příroda je mocná.

 

íběh Katky z mého pohledu

Katka mě vyhledala, protože se cítila unavená a měla dlouhodobě divný pocit v břiše. Během konzultace jsme zjistily, že Katka má v těle chronický zánět, celý zažívací systém je v nerovnováze, dále že má propustné střevo a značnou hormonální nerovnováhu způsobenou stresem. Ta spolu s anémií způsobovala její častou únavu. Trpěla také velkým nedostatkem minerálů, což celý její stav ještě zhoršovalo.

 

Sumplementace

Pro Katku jsem na míru vytestovala Magnesium, které pomohlo uklidnit její hlavu, dále pak epigenetické extrakty, které jí na její nerovnováhy seděly nejlépe – byla to kombinace vitamínu K2, vitaminu D3, Resveratrolu a Ašvagandy, které skvěle zafungovaly na její zánět a hormonální nerovnováhu . K tomu jsem jí doporučila směs bylin zaměření především na eliminaci zánětu a anémii.

 

Co Katka změnila?

Katka změnila své mentální nastavení,  začala užívat všechny doporučené extrakty a bylinky, každé ráno zařadila kuřecí vývar (což pro ní byla opravdu výzva) a probiotika na spravení propustného střeva a upravila stravu dle vytestovaných potravin pro ni na míru.

 

Jaký byl výsledek?

Musím říct, že Katky výsledky po 5 týdnech byly ohromující, Katka byla velmi důsledná a podařilo se jí následující:

  • eliminovat zánět v těle
  • spravit propustné střevo
  • srovnat hormonální nerovnováhu
  • zbavit se většiny virů a bakterií
  • srovnat tlak
  • a mnoho dalšího

Zbylo nám tak už jen pár drobností k doladění. Katka je jasným důkazem toho, že důslednost a převzetí zodpovědnosti se vyplácí. Musím říct, že takhle holka, za tu dobu, co jí znám, udělala ohromný kus práce a já ji za to děkuji. Je to radost vidět u svých klientů takové pokroky.

 

DODATEK A UPOZORNĚNÍ:

Nepopisuji zde celý zdravotní stav klientky ani veškerá má doporučení.

Nemám žádné lékařské vzdělání a výsledkem mých konzultací jsou pouze doporučení, která klient může či nemusí následovat. Vše je na jeho uvážení a na jeho vlastní zodpovědnost.

Miluji zdravý životní styl. Mou největší vášní je epigenetika, která naprosto změnila můj život. Díky tomu dnes vím, jak sebe a své nejbližší udržet ve zdraví a jaké potraviny jsou pro každého z nás ty nejvhodnější. Ukazuji lidem, jak vzít zdraví do vlastních rukou a být sami sobě lékařem. Jsem autorkou e-booku zdarma 9 tipů, jak si udržet či navrátit zdraví aneb epigenetika v praxi a také Kuchařky #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy . Můj příběh si můžete přečíst zde >>.

Post your comment

Dubnové aktuality
Kurperin - poradí si nejen se zánětem