Co chci, to mám aneb zákon rezonance v praxi

 

Zákon rezonance znamená to, že si díky energetickému poli, které nás obklopuje, do našeho života přitahujeme věci, které jsou na stejné frekvenci s tím, co vysíláme my sami prostřednictvím našich myšlenek, přání, pocitů a přesvědčení. To znamená, že všechno, co se nám děje, odráží nás samotné, naše radosti, ale i strachy a to bez ohledu na čas či místo.

Už jako malá holka jsem s údivem pozorovala, jak se mi plní každé přání, na kterém mi opravdu záleželo. V tu chvíli jsme ale ještě nechápala, jak je to možné. Dnes už to vím, a tak zákon rezonance používám zcela vědomě.

Například dnes.

Už asi týden přemýšlím, jak navázat spolupráci s jednou zdravou výživou v okolí mého bydliště. Sice stále zatím nevím, jak na to, ale moc si přeji, aby se to stalo.

Od rána jsem byla na jednom velmi zajímavém školení týkající se výživy pro sportovce, které se konalo na druhé straně Prahy. Během dne se se mnou dal do řeči starší pán, který mi ukazoval svou super filtrační láhev na vodu. Přišlo mi to zajímavé, a tak mi dal vizitku. Začínám se smát se slovy: „Jsme sousedé.“ „Tak to určitě znáte Zdravíčko, že ano?“ „Ano znám, chodím tam nakupovat.“ A on na to: „To mi patří.“

A světe div se, je to přesně ta ONA provozovna, se kterou jsem si přála navázat spolupráci, takže neváhám a podávám i já svou svou vizitku s vysvětlením toho, co dělám. Pán se usměje se slovy, že to je bezva, že bychom mohli nějak spolupracovat. Jak jinak než souhlasím a kývu na výzvu dát si kafe, kde si ujasníme detaily.

 

Ale to není vše.

Školení bylo naprosto skvělé a školitelka ještě víc. Opravdu toho hodně věděla a já si během obědové pauzy říkala, že propojit její znalosti s mojí praxí, to by teda bylo něco. Přemýšlela jsem, zda ji oslovit na místě, nebo jí pak spíše napsat a jestli to nebude trapné. Ale nevěděla jsem, tak jsem to nechala být.

Školení bylo zaměřeno především na epigenetickou výživu sportovců za účelem dosažení vyšší výkonosti a vytrvalosti. Ale protože výtažky z rostlin, které mají epigenetické působení, jsou širokospektrální, tak byly mnohokrát zmíněny i jejich léčivé účinky. Z tohoto důvodu s nimi pracuji i já.

A protože epigenetika je velmi mladý obor, který se teprve dostává do povědomí, tak na konci přednášky padla prosba na sdílení jakýchkoliv úspěchů či zkušeností s ní spjatých.

No a to byla MOJE CHVÍLE číslo 2, protože já už mám pozitivních zkušeností vcelku dost. Šla jsem tedy po skončení za paní školitelkou a nabídla jí, že s ní své zkušenosti nasdílím. Já od ní na oplátku získám cenné informace a možnost se domluvit na libovolném školení z oblasti epigenetiky i pro mé klienty.

Vše završil pořadatel školení, což je velmi vstřícný a ochotný pán. Nabídl mi, že pokud bych měla nějaký nápad, jak naši spolupráci provázat, tak ať dám vědět. No a nebyla bych to já, kdybych už cestou domů pár nápadů neměla.

Takže už teď se těším na jejich realizaci.

Někteří z vás si možná řeknou, že jsem měla prostě jen dobrý den, ale já vím, že jsem si to přitáhla, stejně tak, jako si například pokaždé přitáhnu volné parkovací místo i tam, kde je vždy plno.

Zkuste to taky!

Miluji zdravý životní styl. Mou největší vášní je epigenetika, která naprosto změnila můj život. Díky tomu dnes vím, jak sebe a své nejbližší udržet ve zdraví a jaké potraviny jsou pro každého z nás ty nejvhodnější. Ukazuji lidem, jak vzít zdraví do vlastních rukou a být sami sobě lékařem. Jsem autorkou e-booku zdarma 9 tipů, jak si udržet či navrátit zdraví aneb epigenetika v praxi a také Kuchařky #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy . Můj příběh si můžete přečíst zde >>.

Komentáře

20. 2. 2018 0

No tak s tím parkovacím místem to musím zkusit taky! :-D Začínám tomuhle věřit víc a víc

20. 2. 2018 0

Já si až nedávno uvědomila, že se mi také taková ta opravdová přání plní. Dříve jsem tomu nevěnovala pozornost, ale nyní si všímám i maličkostí a jsem za ně vděčná.

Odeslat komentář

Testování potravin má mnoho podob
Jak na horečku?