Aktuality leden

Prosinec byl ve znamení odpočinku a bez aktualit. Takže doufám, že o to víc, se těšíte na první letošní aktuality. Leden je pro mě totiž dost jízda.

Stávám se plátcem DPH – co to pro vás bude znamenat?

Vážení klienti, ráda bych vás informovala, že během ledna jsem naplnila podmínky k plátcovství DPH. Od března budu tedy plátcem DPH, což se projeví na cenách mých služeb a některých produktů, ke kterým bude přičtena 21% DPH (netýká se extraktů). Zároveň ale pokud i vy jste plátci DPH, tak si daň budete moci odečíst a cena tak pro vás zůstane stejná. Vím, že mnohé z vás tato zpráva asi nepotěší. A tak jsem se rozhodla vám dát možnost si do konce února přednakoupit balíčky 3 nebo 6 konzultací s tím, že termíny si můžete rozplánovat po celý rok. V případě zájmu mě kontaktujte na email: epigenetika@seznam.cz.

Tak a je to tu! 

Od března konečně spouštím svůj dlouho plánovaný roční online kurz, kde se budeme moci společně podívat na 12 oblastí, které nás z pohledu epigenetiky ovlivňují a nastavíme si kroky tak, aby fungovali v náš prospěch. Vezmeme také v ohledu to, na jaké úrovni se v dané oblasti nacházíte právě vy. Vše bude hodně praktické, efektivní a zároveň zábavné. První měsíc bych ráda otestovala pouze pro 10 z vás a to za zaváděcí cenu a v tuto chvíli ještě i bez DPH. Kromě ceny, která už se nebude opakovat, získáte i více mého času jen pro vás. Pokud to s Vámi rezonuje, napište mi a já vám povím podrobnosti. Bude to pecka!

Změna četnosti a pravidel kurzů testování virgulí – pro připomenutí + první letošní termíny

Díky nešvaru, který se nám tady rozmohl za poslední dobu, jsem se rozhodla, že kurz virgule budu pořádat pouze 4x za rok – každý kvartál a kurz pro pro pokročilé pouze 2x za rok. Individuálně domluvené kurzy zůstávají beze změny. Navíc, pokud se někdo na kurz nedostaví, tak jeho místo propadá. Nebude tak možné vrátit mu peníze a ani přesun na jiný termín. Děkuji, že mě chápete. Věřím, že už tak nebudu nucena kurzy rušit a zklamávat tak ostatní účastníky.

První kurz se bude konat 21.2. a to pro pokročilé. Pro začátečníky bude první kurz 4.4. 

V případě zájmu najdete víc info zde.

Pravidla pro přetestování – nechávám pro připomenutí

V mém zájmu je, abyste se cítili, pokud možno, co nejlépe a proto jsem se rozhodla, že konzultace přetestování bude pouze pro ty, které ji využijí max do 6 měsíců od předchozí konzultace. V opačném případě bude třeba znovu využít úvodní konzultaci. Je to z toho důvdou, že 6 měsíců je dlouhá doba a spousta věcí se u vás mohla zcela změnit a nerada bych, abychom některé neduhy neobjevili či podcenili.

Věřím, že tato změna vás ještě více namotivuje k tomu převzít za své zdraví ještě větší zodpovědnost.

Objednávka tinktur
První letošní objednávku tinktur budu dělat 1.2., takže pokud máte o nějaké tinktury zájem, napište mi do 31.1. Pokud byste chtěli poradit s výběrem, tak se ozvěte. 

Miluji zdravý životní styl. Mou největší vášní je epigenetika, která naprosto změnila můj život. Díky tomu dnes vím, jak sebe a své nejbližší udržet ve zdraví a jaké potraviny jsou pro každého z nás ty nejvhodnější. Ukazuji lidem, jak vzít zdraví do vlastních rukou a být sami sobě lékařem. Jsem autorkou e-booku zdarma 9 tipů, jak si udržet či navrátit zdraví aneb epigenetika v praxi a také Kuchařky #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy . Můj příběh si můžete přečíst zde >>.

Odeslat komentář

Honza– špatné zažívání, nadýmání, fyzická únava, melancholická nálada
Únorový herbář - ledviny