Březnové aktuality

Co přinesl březen nového?

 

Můj příběh na Bali stále pokračuje

I nadále zůstávám na Bali a i nadále své veškeré konzultace dělám online. A musím říct, že je to čím dál lepší. Ta energie ostrova bohů je prostě nádherná. Takže pokud jste online konzultaci z Bali zatím neměli, tak neváhejte a využijte toho. Objednat se můžete nejlépe přes sms, mailem a nebo zavolejte přes WhatsApp (díky časovému posunu ideálně mezi 10-14h). Stejně tak, pokud budete potřebovat nějaké extrakty či tinktury. Moje skvělá kolegyně vám je odešle.

Nová kuchařka

Abyste neřekli, že si tady na Bali jen užívám, mám pro vás novinku. Připravuji pro vás novou kuchařku s balijskými recepty. Jak jinak než bez cukru, bez lepku a bez laktózy. Tak kdo už se těší?

Kurz meditace Vipassana za poloviční cenu

Můj 3-týdenní online kurz meditace Vipassana je hotový a předtím než ho pustím do běžného prodeje, bych chtěla dát možnost 10ti z vás ho přednostně vyzkoušet za poloviční cenu, tj. 1495 Kč + referenci. Podrobnosti ke kurzu s vámi ráda proberu po telefonu nebo mailem. Tak kdo bude ten šťastlivec?

Testování korona

Stále platí má nabídka na testování na korona vir za symbolickou cenu 300 Kč na osobu a s tím spojené vytestování extraktů a tinktur na míru pro vás, a to buď jako prevenci a nebo léčbu. V případě potřeby mi napište nebo zavolejte přes WhatsApp.

Objednávka tinktur v březnu
Opět se množí vaše požadavky na objednání tinktur, tak jsem se rozhodla po měsíci udělat další objednávku. Takže pokud vám nějaká tinktura chybí, tak mi určitě napište – do mailu, na WhatsApp nebo Facebook. Tentokrát objednávky přijímám do 30.3.

Kurz testování virgulí 
Vypadá to, že vám kurzy chybí stejně jako mně. Spousta z vás se mě ptá, zda by šlo nějak udělat kurz testování virgulí na dálku. Upřímně zatím nevím. Ale už mám v hlavě myšlenku. 🙂 Zkusím jí tedy rozvést, odladit detaily, vyzkoušet a když se to povede, tak vám dám určitě vědět.

 

Mějte se krásně a ať se brzo ohřejete.

Miluji zdravý životní styl. Mou největší vášní je epigenetika, která naprosto změnila můj život. Díky tomu dnes vím, jak sebe a své nejbližší udržet ve zdraví a jaké potraviny jsou pro každého z nás ty nejvhodnější. Ukazuji lidem, jak vzít zdraví do vlastních rukou a být sami sobě lékařem. Jsem autorkou e-booku zdarma 9 tipů, jak si udržet či navrátit zdraví aneb epigenetika v praxi a také Kuchařky #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy . Můj příběh si můžete přečíst zde >>.

Odeslat komentář

10 důvodů proč držet půst
GABČA - štítná žláza, stres