Aktuality duben 2023

Tak, jsem po 4 měsících zpět v Česku, a mám pro vás spoustu novinek. Tak pojďme na to.

Červený panel – nová doplňková služba, která vás nadchne

Minulý rok, když jsem si zablokovala při tréninku rameno, jsem měla příležitost vyzkoušet to, jak funguje panel s červeným světlem. A nadchnul mě tak, že jsem si ho pořídila. A tak i vy máte nyní příležitost si ho vyzkoušet na vlastní kůži. A v čem, že je tak skvělý? Tak především snižuje zánětlivost v těle, optimalizuje hormony, pomáhá ladit cirkadiánní rytmus a spánek, má velmi blahý vliv na psychiku a kognitivní funkce, dále pak pohybový aparát, ženy určitě ocení, že zvyšuje produkci kolagenu, zlepčuje stav pokožky a sportovci zase rychlejši regeneraci a celkové zlepšení sportovního výkonu. A to není zdaleka vše. Tak co na to říkáte? Skvělý, že jo? Objednat se můžete přímo zde. Budu se na vás těšit v Praze na Peckově ulici 5.

Dlouhodobá spolupráce – rozšíření o Shamballu

Dlouhodobá spolupráce je něco, co mi dává absolutně a nejvíc smysl. Je to služba, kterou se snažím neustále doplňovat a rozšiřovat tak, aby pro vás byla co největším přínosem. A tak nyní nově od dubna bude součástí mé dlouhodobé spolupráce i léčení shamballou. Jedná se o léčení symboly, které se přenáší do aury a harmonizují to, co je třeba v tu chvíli harmonizovat potřeba. Pokud by vás dlouhodobá spoupráce zajímala více, můžeme si nezávazně zavolat. Stačí si vybrat termín na tomto linku.

Kurzy vaření jsou zpět

A protože jsem opět na nějakou dobu zpátky v Česku, tak se vrací kurzy vaření bez cukru, bez lepku a bez laktózy. Témata kurzu jsou vždy na vás, aby vás to, co nejvíce bavilo a obohatilo. Těším se moc. Pokud máte zájem o termín, napište mi. 

Jarní 21denní výzva už brzy

Je to neuvěřitelné, ale je to tak. Jarní 21denní výzva je za dveřmi. Začínáme už 17.4.  Můžete se opět těšit na 3 recepty bez cukru, lepku a laktózy každý den, takže celkem 63 receptů a k tomu každý týden 1 bonusový recept a také jeden tip na to, jak se cítit ještě lépe. To vše za podpory ve FB skupině po celou dobu. Tuto výzvu opakuji 4x za rok, vždy tématicky dle ročního období, abychom využili surovin, které jsou zrovna při ruce. Takže pokud si chcete odlehčit, cítit se lépe a mít více energie, nechte se inspirovat snadnými a chtnými recepty. Přihlásit do výzvy se můžete tady. Bude to zase jízda. Wuhuuu.

Kurz virgule online

Jak jsem již zmiňovala v lednu, plánuji nově své kurzy testování virgulí online. Pokud vše dobře půjde, tak už během května. Pokud už nyní víte, že by vás kurz zajímal, zapište se zde a já vás budu jako první informovat. 

Objednávka tinktur 
Tak opět po delší době přijímám objednávky na tinktury a to do 21.4. Pokud vám tedy něco chybí, napište mi. A nezapomeňte, že nyní je ten nelepší čas na jarní detox a tinktury jsou super pomocníkem.

Miluji zdravý životní styl. Mou největší vášní je epigenetika, která naprosto změnila můj život. Díky tomu dnes vím, jak sebe a své nejbližší udržet ve zdraví a jaké potraviny jsou pro každého z nás ty nejvhodnější. Ukazuji lidem, jak vzít zdraví do vlastních rukou a být sami sobě lékařem. Jsem autorkou e-booku zdarma 9 tipů, jak si udržet či navrátit zdraví aneb epigenetika v praxi a také Kuchařky #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy . Můj příběh si můžete přečíst zde >>.

Odeslat komentář

RHODIOLA - jaro bez únavy a stresu
Rozhovor u Tomáše Ondráka