Pomohu vám vzít zdraví do vlastních rukou ...

Jmenuji se Zdena, věnuji se poradenství v oblasti epigenetické fytoterapie a vhodnosti potravin pro každého z nás.

Dnes jsem plná energie, elánu a nadšení. Moje tělo je zdravé a krásné a já se v něm cítím skvěle. Vím přesně, jak se o něj postarat a co mu dopřát, aby fungovalo tak, jak má. Své zdraví mám plně ve svých rukách, bez léků, bez vedlejších účinků a bez zbytečně vyhozených peněz. Žiji s vědomím, že i když jakkoliv, a třeba i těžce, onemocním, tak se to dá vrátit zpět a já vím, jak na to.

Ale ne vždy to tak bylo

Pamatuji si na roky, kdy jsem jako přepracovaný zaměstnanec velkých nadnárodních firem byla neustále ve stresu, unavená, podrážděná a bez nálady na cokoliv. Do všeho jsem se musela nutit.

Měla jsem zdravotní potíže

Trpěla jsem častými bolestmi hlavy, se kterými si nikdo nevěděl rady a já si připadala jako hypochondr. Bolavá záda se stala mou nedílnou součástí, zhoršoval se mi zrak i zažívání, což vedlo k častým výkyvům váhy a to spíše směrem vzhůru. To jsem se snažila řešit různými dietami, které ale nikdy nebyly trvalé a navíc mě stály spoustu času i úsilí. To mě naprosto deprimovalo a zahánělo mé sebevědomí do kouta.

Cítila jsem se hrozně, jak v začarovaném kruhu. Také mi tikalo oko a měla jsem hodně nízký tlak, jehož následky čas od času vygradovaly omdlením. Po tom, co jsem přišla k sobě, mě vždy zachvátila panika. Stále se zvyšující stres v práci způsobil v létě 2015 mé totální vyhoření, kdy jsem skončila na neschopence a cítila se na dně jak psychicky, tak i fyzicky.

V té době už jsem věděla, že to tak dál nejde. Dala jsem výpověď a udělala si dvouměsíční prázdniny. Během volna jsem narazila na zajímavý rozhovor s panem Milanem Calábkem, zakladatelem Univerzity nové doby, kde popisoval, jak se starat o své zdraví a také to, že se dají vyléčit i nemoci jako rakovina, k čemuž uváděl konkrétní příklady, jak to udělat. Také zmínil, že tohle všechno umí i jeho studenti.

Nové nadšení

Byla jsem naprosto fascinovaná a pouštěla si rozhovor několikrát dokola. To není možné, jak to dělá, je to opravdu takhle jednoduché? To byly otázky, které se mi honily hlavou. Chtěla jsem to všechno vědět a tak jsem se rozhodla, že si Univerzitu nové doby také jednou vystuduji. A štěstí mi opravdu přálo, protože několik dní na to, jsem se dozvěděla, že je možné zhruba za měsíc přistoupit. Neváhala jsem ani chvilku.

Ledovou sprchu jsem však dostala hned na první přednášce, kdy jsem absolutně nechápala, o čem se to mluví a jestli to je vůbec česky. Co to je za názvy? Sakra, vůbec tomu nerozumím, takhle jsem si to nepředstavovala. Vždyť v tom rozhovoru to znělo tak jednoduše!
Každopádně jsem to nevzdala, začala studovat a zjišťovat, co vše se dá vyléčit a jak. Také jsem pochopila, že správná strava je nedílnou součástí každé léčby.

První výsledky

Po několika měsících jsem se odvážila začít aplikovat své znalosti na sebe a své nejbližší. Když jsem viděla první úspěchy, motivovalo mě to pokračovat. Zanedlouho jsem měla první klienty. Nikdy nezapomenu na ten pocit, kdy mi jedna z mých prvních klientek po měsíci a půl oznámila, že se jí zmenšil myom natolik, že nebude muset na operaci. I kdyby byla jediná, tak to za to stálo. A jediná nebyla. Spokojení klienti přibývali a já cítila stále větší jistotu a uspokojení z toho, co dělám.

Zatěžkávací zkouška

Pak ale přišla moje velká zkouška. V zimě 2016 jsem našla svému tátovi rakovinu, bylo to v den jeho narozenin. V tu chvíli jsem lehce znervózněla, protože na tu se přece běžně umírá a ono to má úplně jiný rozměr, pokud se vás to dotýká takto osobně. Každopádně jsem se pustila okamžitě do práce. Zjistila jsem, co může a nemůže jíst, doplnila jsem o bylinky, bylinné extrakty s epigenetickým působením a držela nám pěsti.

Den D

Den D měl nastat za necelé tři měsíce, kdy měl jít na kontrolu. Asi nikdo z vás si neumí představit tu úlevu po tom, co vám řeknou, že došlo k výraznému zlepšení. Vyhráno však nebylo. Čekaly nás další testy zhruba za půl roku. Během té doby táta zhubl, čehož si všimlo (a možná i trochu závidělo) jeho okolí a neustále opakoval, že se nikdy necítil lépe. K velké radosti nás všech druhé vyšetření ukázalo, že už je vše v pořádku.

Dnes vím, že začít se věnovat epigenetice bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem v životě udělala.

 

Nebojte se ho udělat i vy. Pomohu vám.