Roční mentoring

Pokud to myslíte se svým zdravím opravdu vážně a jste odhodlaní vzít zodpovědnost do svých rukou, tak jste tady správně. Během naší roční cesty se zaměříme, kromě základních diagnostik (diagnostika zdravotního stavu, testování vhodnosti potravin, testování vitamínů a minerálů a 5x kontrolní přetestování),  i na ostatní aspekty, které nás z pohledu epigenetiky ovlivňují (např. meditace, psychohygiena, otužování, dýchání, cirkadiánní rytmus, pohyb, vztahy, toxicita, půsty, uzemňování apod.)

Každý měsíc nastíníme jedno téma, podíváme se na Vaše možnosti a na základě toho, nastavíme kroky, které budou funkční a udržitelné právě pro Vás. Během jednoho měsíce bude dost času si každé téma zažít a zařadit tak do každodenního života. Tento mentoring není o zavalení vás informacemi, ale o praktických krocích, protože bez nich se nikdo neposune. 

Pokud vás tahle cesta láká, tak si se mnou zarezervujte telefonát přes tento link.

Mentoring je pro omezený počet klientů.

Komplexní hubnutí

Snažíte se zhubnout? Už jste vyzkoušeli všemožné diety a cvičení a stále se nemůžete hnout z místa? Možná jste jen neodhalili pravou příčinu toho, proč se Vám nedaří zhubnout. Pak už půjde vše snadno. Spolu s tréninkovým plánem, který přizpůsobíme Vašemu neurotypu tak, aby pro Vás bylo cvičení co nejefektvnější a zároveň Vás i bavilo. Vše pak ještě podpoří vhodné suplementy a správné potraviny, které dohromady vytvoří funkční komplex, díky kterému se dostaví výsledky co by dup.

Pokud vám to dává smysl, tak si se mnou zarezervujte telefonát přes tento link.

Mentoring je pro omezený počet klientů.

Kompletní testování

Kompletní testování je balíčkem pro všechny, kteří pro sebe chtějí udělat více. Zahrnuje jak diagnostiku zdravotního stavu, tak i testování potravin. Celková délka konzultace je cca 4 h. Konzultaci lze provést i na dálku, například přes FB. Objednat konzultaci můžete zde.

Diagnostika zdravotního stavu

Určím, kde v těle máte nerovnováhu, která vám může způsobovat různá onemocnění, najdu její příčinu a následně doporučím byliny a přírodní extrakty na míru. Poradím vám také, jakým potravinám se vyvarovat a jaké naopak zařadit. Protože během diagnostiky budu říkat spoustu informací, které by vám neměli uniknout, zašlu vám následně z celé konzultace zápis. Délka konzultace je 2,5 h. Konzultaci lze provést i na dálku, například přes FB. Objednat konzultaci můžete zde.

Testování vhodnosti potravin

Zjistím, které potraviny jsou vhodné právě pro vás bez ohledu na obecná doporučení výživových směrů. Každý jsme jedineční a každému z nás vyhovují jiné potraviny. Z konzultace budete odcházet s dlouhým seznamem potravin a vy tak budete přesně vědět, co jíst, aby se vaše tělo cítilo dobře a bylo zdravé. Pokud budete mít zájem, mohu prověřit i případné alergie. Celková doba konzultace je 1 h. Konzultaci lze provést i na dálku, například přes FB. Objednat konzultaci můžete zde.

Příprava na početí

Plánujete miminko? A věděli jste, že zdravotní stav miminka je zcela zásadně ovlivněn zdravotním stavem rodičů v době početí? Pojďte pro něj udělat to nejlepší už nyní. Pomohu vám vybalancovat vaše tělo tak, že vaše miminko bude mít tu nejlepší možnou predispozici. Projdeme společně několik oblastí – diagnostiku, výživu včetně bylin a suplementace, mikrobiom, stres a ostatní důležité oblasti, které početí ovlivňují. Ideální čas na to začít je 3 -12 měsícům před plánovaným početím. Protože během diagnostiky budu říkat spoustu informací, které by vám neměli uniknout, zašlu vám následně z celé konzultace zápis. Délka konzultace je 1 h. Konzultaci lze provést i na dálku, například přes FB. Objednat konzultaci můžete zde.

Potřebujete více informací? Nebo si nejste jistí, jestli je konzultace vhodná i pro vás, popřípadě jaký typ konzultace vybrat? Nevadí. Zarezervujte si 15 min konzultaci zdarma a vše společně vyřešíme.

Na všechny mé služby vám po domluvě ráda vystavím dárkový poukaz.

!!! Ráda bych upozornila, že termíny mých konzultací a pobytu jsou závazné. V případě, že se na konzultaci v domluveném termínu nedostavíte nebo zrušíte termín, bude Vám účtován administrativní poplatek 1000 Kč.