Prosincové aktuality

Pojďme se podívat, co nového nás čeká v prosinci.

 

E-book cukroví

Tak nakonec jsem se rozhodla vám udělat ještě větší radost a svůj e-book Vánoční cukroví #bezcukru #bezlepku a #bezlaktózy bude do Vánoc zdarma. Najdete v něm 9 osvědčených receptů, které si zamilujete. 

Jsem na Bali

V rámci mého pobytu ve tmě jsem měla velmi silné vnuknutí, že bych měla odletět na Bali a tak jsem tu 🙂 Ale nemusíte se bát, veškeré své konzultace dělám i online, takže o ně nepřijdete. Navíc na Bali je přidaná hodnota opravdu krásné a silné energie. Takže toho neváhejte využít. Objednat se můžete nejlépe přes sms, mailem a nebo zavolejte přes WhatsApp (díky časovému posunu ideálně mezi 10-14h). Stejně tak, pokud budete potřebovat nějaké extrakty. Moje skvělá kolegyně vám je odešle.

Kurz meditace

Už nějakou dobu pro vás připravuju 3-týdenní online kurz meditace Vipassana. A tento měsíc ho dokončím, taky aby ne, když jsem na Bali 🙂 Pokud vás zajímá, jak zklidnit svoji hlavu a najít vnitřní klid, tak je pro vás kurz jak dělaný. Sledujte proto maily ode mne a také moje webové stránky. Ale pozor, bude to dřina.

Testování korona

Stále platí má nabídka na testování na korona vir za symbolickou cenu 300 Kč na osobu a s tím spojené vytestování extraktů a tinktur na míru pro vás, a to buď jako prevenci a nebo léčbu. testování . V případě potřeby mi napište nebo zavolejte přes WHatsApp.

Objednávání tinktur
V prosinci a lednu z důvodu mého pobytu na Bali objednávat tinktury nebudu. Pokud Vám něco chybí, klidně mi napište a zařadíme do další objednávky.

Kurz testování virgulí
Protože kurzy testování virgulí na dálku udělat nemůžu, tak se na vás budu těšit zase zhruba od poloviny února.

Tipy na dárky ode mě

Protože se nám pomalu, ale jistě blíží Vánoce, tak bych vám ráda nabídla možnost vystavení poukazů na veškeré mé služby, a to nejen na konzultace, ale třeba i na individuální kurzy vaření nebo kurz testování virgulí. Kuchařku bych vám raději doporučila tištěnou 🙂

Miluji zdravý životní styl. Mou největší vášní je epigenetika, která naprosto změnila můj život. Díky tomu dnes vím, jak sebe a své nejbližší udržet ve zdraví a jaké potraviny jsou pro každého z nás ty nejvhodnější. Ukazuji lidem, jak vzít zdraví do vlastních rukou a být sami sobě lékařem. Jsem autorkou e-booku zdarma 9 tipů, jak si udržet či navrátit zdraví aneb epigenetika v praxi a také Kuchařky #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy . Můj příběh si můžete přečíst zde >>.

Odeslat komentář

Co mi přinesl pobyt ve tmě
Prosincový herbář