Listopadové aktuality

Měsíc listopad přináší opět spoustu novinek, tak pojďme na ně.

 

E-book cukroví
Od 11.11. je k objednání e-book Vánoční cukroví #bezcukru #bezlepku a #bezlaktózy za symbolickou cenu 129 Kč. Najdete v něm 9 osvědčených receptů, které si zamilujete. Navíc Vám každý rok pošlu 1 další recept, aby jste měli nějaké zpestření.

Testování korona

Stále časteji mi voláte ohledně testování na korona vir a s tím spojené vytestování extraktů a tinktur na míru pro vás, a to buď jako prevenci a nebo léčbu. Rozhodla jsem se tedy v této prapodivné době vám dočasně nabídnout toto speciální testování za symbolickou cenu 300 Kč na osobu. V případě potřeby mi zavolejte.

Objednávání tinktur
Stejně jako v říjnu, máte možnost i nyní si u mě objednat jakékoliv tinktury a to do 20. dne v měsíci. Po té tinktury hromadně objednám a jakmile je budu mít, pošlu vám informaci, že jsou k vyzvednutí.

Kurz testování virgulí
Ráda bych připomněla aktuální volné termíny na kurz testování virgulí. Jedná se o tyto termíny: 4.12., 11.1., 8.2. a to vždy od 16:30 hod v Karlíně. 18.1. od 16:30 se navíc bude konat kurz pro pokročilé. Cena je shodná 490 Kč za osobu.

Tipy na dárky ode mě

Protože se nám pomalu, ale jistě blíží Vánoce, tak bych vám ráda nabídla možnost vystavení poukazů na veškeré mé služby, a to nejen na konzultace, ale třeba i na individuální kurzy vaření nebo kurz testování virgulí. Kuchařku bych vám raději doporučila tištěnou 🙂

Nová VIP služba – celostní péče na půl roku
Připravila jsem pro vás unikátní nabídku, kterou jsem měla v hlavě už opravdu dlouho. Najdete v ní to nejlepší z mých služeb, obohacené o služby a produkty, které samostatně nenabízím. Tato VIP služba je pro všechny, kteří pro sebe (či své blízké) chtějí udělat maximum a podívat se na své zdraví opravdu ze všech stran. Díky této nové službě se vám budu intenzivně věnovat půl roku. Na detail nabídky se můžete podívat zde. 

Rozšíření  týmu
Mám velikou radost, že na základě výzvy z minulého newsletteru se mi podařilo najít kolegyni na výpomoc. Klárka doplnila náš holčičí tým a já se moc těším na to, kam se společně posuneme.

 

Věřím, že vás listopadové novinky potěšily a už teď se těšíte na ty prosincové.

Miluji zdravý životní styl. Mou největší vášní je epigenetika, která naprosto změnila můj život. Díky tomu dnes vím, jak sebe a své nejbližší udržet ve zdraví a jaké potraviny jsou pro každého z nás ty nejvhodnější. Ukazuji lidem, jak vzít zdraví do vlastních rukou a být sami sobě lékařem. Jsem autorkou e-booku zdarma 9 tipů, jak si udržet či navrátit zdraví aneb epigenetika v praxi a také Kuchařky #bezcukru #bezlepku #bezlaktózy . Můj příběh si můžete přečíst zde >>.

Odeslat komentář

Listopadový herbář
Vitamín K2 - Krásná neznámá